Oceny Renault Modus Hatchback 1.5 dCi 65KM 48kW 2004-2012

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Renault Modus Hatchback 1.5 dCi 65KM 48kW 2004-2012

~Bodzia
Hatchback 1.5 dCi 65KM 48kW
Autko jest super zarówno do jazdy w miescie jak i w dalekie trasy.Nie mam problemu z parkowaniem.od roku nie zawiodlo mnie.Trzeba tylko pilnowac i na czas wymieniac płyny plus filtry.Siedzi sie w nim wysoko i wygodnie a i gabaryty autka sa ciekawe.Wyroznia sie wsrod innych aut.
~Miś
Hatchback 1.5 dCi 65KM 48kW
Samochodzik jest bardzo przestronny, mało funkcjonalne schowki, brak popielniczki, samochodzik świetnie sprawuje się do codziennej jazdy jak na ropę chodzi bardzo ładnie. Jeśli miał bym kupić go znowu zrobił bym to bez wahania ale raczej tego nie zrobię bo nowy Modus mi się nie podoba.
~Marek S.
Hatchback 1.5 dCi 65KM 48kW
Autko mam od dwóch miesięcy dopiero, ale jestem nim po prostu zachwycony (nie mówiąc już o żonie!)-dojeżdżam nim do pracy a średnia spalania (podkreślam średnia!) to 4,3-4,4l/100km(ON) oczywiście przy spokojnej jeździe-ok.100km/h na trasie i bez gazu od świateł do świateł po mieście. Ma też bombowy bagażnik rowerowy-opcja-ale warta 1500zl (to samo podświetlanie poboczy). Klimę mam manualną i wcale nie jest gorsza od automatu...
~Bossk
Hatchback 1.5 dCi 65KM 48kW
Świetne miejskie auto bez wyrzeczeń i kompromisów. Mnóstwo miejsca wewnątrz, niskie spalanie, żadnych usterek.
~:)
Hatchback 1.5 dCi 65KM 48kW
ciekawy wygląd, a poza tym tych samochodów jest bardzo mało i jeżdząc nim trudno spotkać drugiego takiego na drodze
~wojtek55
Hatchback 1.5 dCi 65KM 48kW
Jestem bardzo zadowolony. Spalanie na poziomie 4.5 ON /100 km nie wymaga wiekszych wyrzeczeń. Mimo -24 odpalał bez zarzutu.

Usterki Renault Modus

Renault Modus – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

2,6
~wkur...ny na Modusa-Złoma
Hatchback 1.5 dCi 65KM 48kW
Mało pali i to jedyna zaleta. Wymienione wtryski i podkładki pod nimi nawet co kilka tysięcy kilometrów (Silnik)
3,5
~alex1967
3,6
~DDD
Hatchback 1.5 dCi 65KM 48kW
Za instalacje elektryczną powinni Renault zabronić produkcji samochodów bo jest to oszukiwanie ludzi. Komfort jazdy i przestrzeń dopracowana bardzo dobrze ale elektryka siada co chwile. Wieczna skarbonka nigdy nie wiadomo czy następnego dnia auto odpali. (Bezawaryjność (poważne usterki))
~Irek
Renault Modus Hatchback