Lista ocen Renault Scenic III Van (44) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Darek
Van 1.9 dCi FAP 130KM 96kW
to jest najsilniesza strona tego typu aut, a Scenica szczególnie za możliwość aranżacji foteli. Najbardziej doceniam możliwość rozkładania tylnych oparć, co umożliwia dzieciom wygodne spanie podczas jazdy. Schowki pod podłogą, szuflady pod fotelami są super. Schowek po podłokietnikiem ogromny, tacka na telefon świetna, stoliczki, oświetlenie przód tył, na podłoże po otwarciu drzwi SUPER. Brauje mi tylko możliwości, którą miał 1szy I 2gi...
~Komarcin77
Van 1.6 16v 110KM 81kW
Brak zastrzeżeń. Mam 183cm wzrostu i nawet przy daleko odsuniętym fotelu kierowcy siadając z tyłu mam jeszcze 15cm od kolan do przedniego fotela. Siedzenia wygodne i przy dłuższej jeździe nie męczą zwłaszcza kręgosłupa. Z tyłu 3 oddzielne fotele również rewelacyjne i wygodne, ponadto jest możliwość ich przesuwania w przód, co powoduje zwiększenie przestrzeni bagażowej, a i nie wpływa to niekorzystnie na komfort jazdy. Jazda w pełni komfortowa:...
~bbehemon@gmail.com
Van 1.6 16v 110KM 81kW
Nareszcie wszystkim się wygodnie siedzi, dzieciaki z tyłu bardzo zadowolone ze stolików i schowków. Fotele jak dla mnie mogły być bardziej obszerne ale i tu kwestia odpowiedniego zajęcia miejsca. Oparcia tylne uchylne, dzieci mogą pospać bez wiszącej w dół głowy, fotele przesuwamy każdy z osobna - dzięki temu większa przestrzeń bagażowa ale i ta jest ustawna.
~mariobros
Van 1.4 TCe 16v 130KM 96kW
Z odleglosci 10 metrow auto wydaje sie romiarow Clio. Wrazenie mija po podejsciu do auta. Mam 183cm wzrostu i dach auta jedtem w stanie umyc jedynie stajac na czubkach palcow. W srodku mozna tylko znalezc potwierdzenie rozmiarow auta.mprzy dwoch fotelikach z tylu miesci sie jeszcze osoba o dowolnej w zasadzie posturze (nawet bardzo korpukentna).
~MLP
Van 1.9 dCi FAP 130KM 96kW
To jest samochód rodzinny, zaleta to dużo schowków, na nogi moejsca jest dość, na uwagę zasługuje ostatni rząd siedzeń czyli miejsce 6 i 7 w bagażniku, przydają się ale dla dorośłych na długą trasę jest trochę za mało miejsca na nogi, dla dzieci w awaryjnych przypadkaxh jak trzeba kogoś zabrać są nie ocenione.
~mrarek
Van 1.5 dCi FAP 110KM 81kW
Dużo miejsca z tyłu dla dorosłego człowieka o standardowych wymiarach (puszyści w każdym aucie mają ciężko). Z przodu dużo miejsca - regulacja foteli i oparć. Dodatkowo przedni fotel pasażera można położyć.
~kryswin
Van 1.6 16v 110KM 81kW
rewelacja. Mam 190cm, słuszną wagę i nie ma problemu. Kupowałem samochód poprzez test-gdzie będe się mieścił. W scenicu jeszcze był luz. W innych nawet porównywalnych samochodach nie jest tak dobrze
~Marek
Van 1.6 16v 110KM 81kW
z przodu super, z tyłu porażka ze względu na bardzo wąskie fotele. Po zamontowaniu fotelika na środkowym siedzeniu z isofixem, z tyłu nie da się siedzieć na bocznych siedzeniach komfortowo.
~Piotr
Van 1.9 dCi FAP 130KM 96kW
Przestrzeni wg mnie jest wystarczająco. Tylne trzy niezależne fotele można złożyć lub całkowicie wymontować. Dodatkowo można przesuwać te fotele i zwiększać przestrzeń bagażnika.
Dziennik kosztów dla Renault Scenic III Van
6,7
7,7
10,2
~Jacek
Van 1.9 dCi FAP 130KM 96kW
Super, dużo miejsca, z przodu bajka, z tyłu trzy oddzielne fotele z możliwością indywidualnej regulacji (trzy średniej postury dorosłe osoby mogą wygodnie podróżować).
Renault Scenic III Van