Lista ocen Renault Scenic III Van (40) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Darek
Van 1.9 dCi FAP 130KM 96kW
Opinia o marce oraz silniku powoduje, że kupiłem auto kosztujące jako nowe ponad 95 tys zł za 35 tys jako 5 letnie. Jak znalazłem właściciela ogłaszającego własny samochód, który zawiózł mnie na oględziny do ASO gdzie go kupił I serwisował, uznałem że nie ma co wybrzydzać. Wiele takich aut nie ma. natomiast zraziły mnie oznaki zmęczenia kierownicy, foteli, drążka biegów, ogranicznik drzwi..... o tym dalej Za to dostajecie świetną nawi TOmTom,...
~Komarcin77
Van 1.6 16v 110KM 81kW
Podczas mojej trzyletniej obserwacji samochodów rodzinnych wykonałem zestawienie 50 aut, które porównałem tabelarycznie, zwłaszcza cenowo. Scenic był na liście, ale nie prowadził w rankingu. Decydującym punktem wyboru auta okazały się możliwości jego zawieszenia. Tym nie mniej auto za 74tyś (na wyprzedaży 64tyś zł) okazało się mistrzem w kategorii jakość/cena. Kolejne "lepsze" auta zaczynają swoje ceny od minimum 90tyś zł (i to na wyprzedaży).
~Jarek
Van 1.4 TCe 16v 130KM 96kW
Za 7 latka z przebiegiem 56 tys km !! zapłaciłem w komisie przy salonowym Renault 33 tys zł. Auto w prawie najbogatszej wersji wyposażenia z polskiego salonu po I właścicielu. Za auta konkurencji typu Ford C-max czy Opel Zafira przy podobnym stanie i wyposażeniu trzeba było zapłacić co najmniej 40 tys zł. Uważam, że decyzja o zakupie słuszna.
~Franciszkanin
Van 1.4 TCe 16v 130KM 96kW
Tutaj Scenic jest absolutnie bezkonkurencyjny. Jakość użytych materiałów, wykonanie za taką cenę jest kompletnie nieosiągalne. Jedynie Citroen troszkę sie zbliża cenowo, jednak troszke przeraziła mnie obsługa w salonie i opinie o serwisie, więc sobie odpuściłem chociaż auto bardzo mi się podobało.
~Hubert
Van 1.4 TCe 16v 130KM 96kW
Za 75tys zł to nie wiem czy jakaś inna w miarę rozsądna marka oferuje takie wyposażenie i taki komfort. Chyba nie. Myślę że to auto wybrało by więcej ludzi którzy kupują droższe marki ale powstrzymuje ich to że to tylko Francuz. Niestety niektórym \"nie wypada\" się pokazać w takiej marce.
~MLP
Van 1.9 dCi FAP 130KM 96kW
Oczywiście są małe niedociągnięcia ale jaki samochód ich nie ma. Poza tym co jest najważniejsze nie ma wad konstrukcyjnych, fabeycznych. Trzeba o niego dbać jak o każdy samochód a odwdzięczy się długą eksploatacją. Za nie wielkie pieniądze można mieć trwały i niezawodny samochód.
~tomasz
Van 1.4 TCe 16v 130KM 96kW
Taniocha w pełnej wersji. Za wieśwagena trzeba by było zapłacić o 20& więcej przy zachowaniu tego samego wyposażenia. Na szczęście jakość Reno jest na równym poziomie z innymi autami, a nawet je trochę przewyższa. Trochę drogie ksenony reszta raczej tania.
~mariobros
Van 1.4 TCe 16v 130KM 96kW
71 tysiecy zlotych za auto w wersji Tech Run. W tej konfiguracji za auta innych marek, tzw. renomowanych, trzeba dolozyc co njmniej 10-15 tysiecy zlotych. Zastanawiam sie za co... Polecam szczerze to auto.
~kryswin
Van 1.6 16v 110KM 81kW
samochód nowy kosztował 58000 wraz z instalacją gazową. Na rynku nie ma i nie było tańszych tej wielkości jak porównując do jakości. 5 lat gwarancji(chociaż ani razu nie korzystałem)
~Renowiec
Van 1.5 dCi FAP 110KM 81kW
70.000 i diesel 110 km, klima, nawigacja, pełna elektryka, czujnik deszczu, radio cd, długo można wymieniać. żaden konkurent w tej cenie nie daje takiego wyposażenia.
Renault Scenic III Van