Lista ocen Renault Talisman (45) - Karoseria

Na liście zabraknie 57 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof
Sedan 1.6 Energy TCe 149KM 110kW
WYŚMIENITY dżwięk z systemu Bose. Warto wybrać tą opcję. Wg mnie najlepszy w tej klasie samochodów. W porównaniu z systemem Canton w Superbie zdecydowanie lepsze basy z subwoofera. Warto włączyć do testowania np. "Titanium" Davida Guetty. W porównaniu z Superbem oczywiście znacznie mniej miejsca na nogi z tyłu, ale Superb to w tym zakresie klasa sama dla siebie. Bardziej komfortowe fotele w Talismanie. W dodatku w fotelu kierowcy przydatna...
~Julian
Sedan 1.6 Energy dCi 130KM 96kW
Pozytywne zaskoczenie - ładny lakier, nie rysujący się aż tak łatwo jak większość współczesnych wodnych dziadostw, ładna głębia koloru i aluminiowa maska (bidne Renault a maska jak w A6 które startuje od 300 tysięcy). Błotniki przednie z tworzywa ale to normalne we francuskich samochodach (zdarza mi się jeździć do Francji, wiem jak oni tam parkują i wydaje mi się że rozumiem sens tego rozwiązania, szczególnie że jest całkiem miękkie i podatne...
~Krosant
Kombi 1.6 Energy dCi 160KM 118kW
Mieszane uczucia. Niektóre elementy nadwozia z plastiku podatne na gięcie. Inne znowuż źle spasowane jak no klapa bagażnika - obciera brzegi na krawędziach ścierając lakier. Lakier mega przeciętny, ten sam co z palety Dacii... Bardzo miękki, szybko łapie jakie kolwiek rysy. Jazda na myjnie automatyczne zniszczy lakier już po 3-4 latach od salonu, więc trzeba się liczyć później z wizytą w jakimś warsztacie kosmetycznym.
~Krosant
Kombi 1.6 Energy dCi 160KM 118kW
~Warszawiak
Sedan 1.6 Energy TCe 149KM 110kW
Zdecydowanie lepszy lakier niż w Maździe 6, tam wystarczyło dotknąć paznokciem a już było zadrapanie, a na progach miałem magiczne paski od wysiadania w butach garniturowych. Tutaj czegoś takiego nie ma. Ogólnie po niecałych 2 latach ciężko się odnieść do karoserii ale na chwilę obecną oceniam ją w porównaniu do poprzedniego samochodu na dużo lepszą
~Lupus
Sedan 1.6 Energy TCe 149KM 110kW
Karoseria jest przepiękna. Jako że mało tych aut jeździ po drogach przykuwa uwagę. Jest malutki minusik - przy progach przez całe auto jest (nie wiem jak to nazwać) taki rant który co prawda wygląda ładnie ale jak trochę popada to jest wiecznie brudny. Pomimo tego daję piątkę
~Paweł
Sedan 1.8 TCe FAP 224KM 165kW
Ładna linia, ale jakość montażu kiepska. Opadnięte drzwi, niespasowane z płaszczyzną błotników. Jakoś ASO sobie z tym poradziło, ale w prawie nowym aucie tej klasy, które nie miało żadnych przygód blacharskich, to kiepsko.
~Szymon
Sedan 1.6 Energy dCi 160KM 118kW
Mam 190 cm wzrostu, Nawet za mną jest odpowiednia ilość miejsca z tyłu. Siedziska są wygodne. Ogromy bagażnik ponad 600 l. Auto jest dobrze wyciszone. Auto ma zbyt mały zbiornik paliwa w odniesieniu do wielkości tylko 52 l
~Hawk136
Kombi 1.6 Energy dCi 130KM 96kW
Bez większych uwag - tylko typowe dla Renault nierówności w poskładaniu poszczególnych części karoserii. Z daleka nie widać :) . Ale wieje od drzwi.... :( Ciekawe światła i wygląd.
Dziennik kosztów dla Renault Talisman
8,4
~Paweł
Kombi 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
Kiepsko spasowane elementy karoserii . Niezbyt sztywna bryła nadwozia, świadczą o tym trzaski elementów plastikowych. Lakier bardo miękki. W zasadzie nie można myć pojazdu w myjni automatycznej.