Lista ocen Renault Talisman (56) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mariusz
Sedan 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
bardzo dużo przestrzeni zarówno dla kierowcy, jak pasażerów; osoba średniego wzrostu może swobodnie siedzieć za kierowcą, gdy ten ma odsunięty fotel max do tyłu; poza tym, potężny bagażnik, chyba największy w tej klasie; możliwości jego ogranicza niestety dość mały otwór oraz głośniki w wersji bose; niezrozumiałe jest też dla mnie umieszczenie serii niewykorzystanych przegródek pomiędzy podłogą bagażnika a wnęką na koło zapasowe, które...
~Krzysztof
Sedan 1.6 Energy TCe 149KM 110kW
Przestronny samochód. Mam 196 cm wzrostu i jestem dość szeroki w barkach. Talisman (jako jeden z niewielu) zapewnia mi zarówno wystarczającą ilość przestrzeni na nogi, po bokach jak i nad głową. Jednocześnie zapewnia odpowiednią szerokość i komfort foteli. Wiele foteli, jak np. w Mazda 6 jest dla mnie zbyt wąska i niekomfortowa. Oczywiście Superb ma zdecydowanie wiecej przestrzeni na nogi na tylnej kanapie, ale to klasa sama dla siebie....
~Miiirs
Sedan 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
Z przodu miejsca pod dostatkiem nie tylko na długość, ale również na szerokość, fotele wygodne. Idealne do długich tras Z tyłu również dużo miejsca, ponieważ są auta z większą ilością miejsca z tyłu nie dałem w ocenie maxa, ale nie spotkałem nikogo kto by narzekał na ciasnotę z tyłu lub brak miejsca na nogi. Należy pamiętać, że fotel kierowcy przesuwa się do przodu o 5 cm po włączeniu zapłonu
~Warszawiak
Sedan 1.6 Energy TCe 149KM 110kW
To chyba najważniejszy i największy plus tego samochodu, jest bardzo wygodny, zwłaszcza na długie trasy (byłem nim we Włoszech w sumie ponad 4k km). Na tylnym siedzeniu wożę synka i on też uważa że auto jest wygodniejsze od poprzedniczki, jedyne czego brakuje do przyciemniane szyby z tyłu, ale to można sobie dorobić.
~Mario
Sedan 1.6 Energy TCe 149KM 110kW
MIEJSCA BARDZO DUŻO - ZARÓWNO Z PRZODU JAK I Z TYLU AUTA - MOŻE TROCHĘ ZA DALEKO SIĘGA KONSOLA ŚRODKOWA W KIERUNKU KIEROWCY - OBIJAM NOGĘ O TUNEL - ALE TO ZALEŻY OD GABARYTÓW KIEROWCY
~Niko
Sedan 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
Bardzo dużo miejsca zarówno dla kierowców jak i dla pasażerów. Fotele kierowców niezwykle wygodne, doskonale nadają się do awaryjnego przespania nawet nie 1 nocy :)
~Paweł
Sedan 1.8 TCe FAP 224KM 165kW
Zdecydowanie największy plus. Bardzo dużo miejsca w kabinie i w bagażniku. Jedynie ponarzekać można na brak płaskiej podłogi po złożeniu tylnych oparć.
~Krosant
Kombi 1.6 Energy dCi 160KM 118kW
Dużo miejsca dla każdego. Bez zastrzeżeń. Są schowki tu i tam, wszystkie typowe gadżety przydatne w czasie podróży napewno się zmieszczą.
~Krosant
Kombi 1.6 Energy dCi 160KM 118kW
Dziennik kosztów dla Renault Talisman
8,4
~Julian
Sedan 1.6 Energy dCi 130KM 96kW
To naprawdę duży i wygodny samochód zarówno dla osób z tyłu jak i z przodu. Mieisca na nogi nie brakuje, z miejscem na głowę również nie ma problemu.