Lista ocen Renault Talisman Sedan (40) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mariusz
Sedan 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
Jakby nie ta skrzynia dałbym 5. Zobaczymy jak będzie po wymianie skrzyni. Serwis z drobnymi usterkami daje sobie świetnie radę - u mnie zrobiono : regulacje szyberdachu było głośno po regulacji jest super cicho. Wymieniono wiązki pod przednim fotelem kierowcy nie działał masaż. W drugim fotelu sterownik do przesuwania fotelem. Wymienili pękniętą przednią szybę. No i najgorsza awaria skrzynia biegów wraz z falowaniem obrotów silnika. Po...
~Andrzej
Sedan 1.7 Blue dCi 120KM 88kW
Samochód zdecydowanie nie wart swojej ceny że względu na awaryjność i ciągłe usterki które w nim występują. Co do jakości materiałów i wykonania to nie mam zastrzeżeń jednak od samochodu za przeszło 100tys zł oczekuje się bezawaryjnego działania i pomocy serwisu w rozwiązaniu problemu a nie tylko odprawiania klienta z kwitkiem.
~Julian
Sedan 1.6 Energy dCi 130KM 96kW
Rozglądałem się też za Octavią 2.0 TDI i cieszę się że jej nie wziąłem - jeśli chodzi o 3 letni egzemplarz z niskim przebiegiem jest albo droższa od Talismana albo oferuje wyposażenie i komfort rodem z malezyjskiego więzienia. Przynajmniej na razie tak twierdzę - jeśli coś się posypie dam znać
~Warszawiak
Sedan 1.6 Energy TCe 149KM 110kW
Za analogiczne pieniądze nie kupisz nic lepszego. Miałem c200 za 180 tys, mazdę 6 za 126 tys i nie miały tego co ma ta Renówka. Do tego w porównaniu do Mazdy jako, że mieszkam w Warszawie nie muszę się martwić, że gdzie nie zostawię samochodu to mi ukradną. Notabene mazdę mi ukradli ....
~Miiirs
Sedan 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
Super wyposażenie,za super cenę, duża jakość wykonania. Samochód oferuje większość możliwych funkcji w dzisiejszych autach. Są też dodatki ponadstandardowe jak wentylowane fotele, masaż fotela kierowcy i pasażera, miękka delikatna i przyjemna skórzana tapicerka, dość rozbudowane multimedia
~Adam
Sedan 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
Weresja Initiale Paris ma wszystko, co tylko człowiek może wymyśleć... Kilka rodzajów masażu z dowolnie dobraną intensywnośćią??!?? Takich cudów próżno szukać u niemieckiej konkurencji. Ewidentnie jakość w stylu premium za cenę jak najbardziej znośną, wyważoną i uczciwą.
~Krzysztof
Sedan 1.6 Energy TCe 149KM 110kW
Uważam, że jeśli ktoś szuka komfortowego i wyróżniającego się stylistycznie samochodu to Talisman jest dobrym wyboremą. Nie mam żadnych uwag do jakości wykończenia tego samochodu, a nawet jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.
~Szymon
Sedan 1.6 Energy dCi 160KM 118kW
Z upustem letnim 10.000 zł biorąc pod uwagę wielkość auta i to co oferuje z katalogowych 125.000 zł za 115.000 wyjechałem z salonu z automatem i dieslem pod maską ( chipowanie 1.500 zł ). To naprawdę bardzo dobra cena
~Lukas19870
Sedan 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
Wyśmienita. Za auto tzw. marek "premium" z takim wyposażeniem robi się bardzo duża różnica w cenie moim zdaniem nie adekwatna do jakości tamtych marek "premium". Z premium zostały tylko znaczki na maskach...
~Lupus
Sedan 1.6 Energy TCe 149KM 110kW
Za te pieniądze nie dostaniecie innego auta (na osobę prywatną) z takim wyposażeniem. Wiem że firmy mają jakieś dodatkowe upusty ale nie wypowiem się w temacie.
Renault Talisman Sedan