Lista ocen Renault Talisman Sedan (44) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Julian
Sedan 1.6 Energy dCi 130KM 96kW
Może być jak na tą moc - nie chciałbym żeby ten samochód miał jej więcej. Jest zdecydowanie komfortowy i nie zachęca do ostrej jazdy (jak już mówiłem jak ktoś chce duży samochód dla przyjemności polecam Stingera GT). Zawieszenie tylne na belce skrętnej powoduje że tył ma tendencję do bycia niepewnym i budyniowatym na zakrętach ale nie jest to jakaś tragedia- można jechać 160 na autostradzie bez strachu, po prostu zaznaczam że to nie samochód...
~Miiirs
Sedan 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
W położeniu komfort miękki, wygodny,zwrotny, idealny do jazdy w mieście i na parkingu W położeniu neutral idealny do jazdy na co dzień większy opór kierownicy, bardziej sztywny. skrzynia szybko reagująca na zmianę jazdy W położeniu sport sztywne zwinne auto do szybkiej jazdy, obroty kręcą do odcięcia, tylko na trasę, niestety jest głośniej i spala więcej paliwa. Eco nie korzystam,ale bardzo daje oszczędności Na co dzień korzystam z...
~Mariusz
Sedan 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
genialny zwłaszcza z 4 control. Poprzedni talisman pozbawiony był tego układu. obecnym zakręty pokonywane wcześniej z prędkością np. 80 km/h można z powodzeniem pokonać z prędkością 20 a nawet 30 km/h wyższą; poza tym dość cichy, dobrze toleruje nierówności przy nastawieniu komfortowym; ustawienie sport wyraźnie usztywnia zawieszenie, choć różnice pomiędzy poszczególnymi ustawieniami są niewielkie w trybie komfort nie można spodziewać się że...
~Warszawiak
Sedan 1.6 Energy TCe 149KM 110kW
Bardzo dobrze się Prowadzi, spory promień skrętu, więc przy parkowaniu nie trzeba za dużo machać kierownicą. Niestety nie mam skrętnej tylnej osi a ciekaw jestem jak to się sprawdza. Ogólnie ze względu na dość dynamiczną jazdę zdarza mi się dużo manewrować i już kilka razy układ jezdny tego autka pomógł mi nie mieć stłuczki
~Piotrek
Sedan 1.6 Energy dCi 160KM 118kW
Wygodnie i komfortowo, inaczej tym autem się po prostu nie da jezdzic przez tylną belkę w zawieszeniu. Nie wiem dlaczego nie postanowiono dać wahaczy. Poza tym sam układ kierowniczy działa lekko, komfortowo i precyzyjnie. Nie trzeba zgadywać o ile skręcić kierownice, zeby porawnie wejsc w zakręt. Dobrze Dostrojona elektryka.
~manieg
Sedan 1.6 Energy dCi 160KM 118kW
Nie jest tak twardy jak w ostatniej Lagunie, gdzi e wszystko na dolach tluklo i walilo, ale nie jest super komfortowy tez. Jest taki wywazony i w sam raz do normalnej jazdy. Kompletnie nie nadaje sie do ostrej jazdy bo do ostrego traktowania zdecydowanie za miekki i wtedy wyjezdza przodem z zakretow. Hamulce bdb!
~Boss2506
Sedan 1.6 Energy dCi 130KM 96kW
Na plus tryb sport raczej nie zbyt komfortowy auto twarde wszystkie dziury w asfalcie zaczynają irytować pozostałe świetne gabaryt auta również przerażający na początku użytkowania po czasie nie stanowi już wyzwania tak samo jak znalezienie miejsca parkingowego
~D
Sedan 1.6 Energy TCe 149KM 110kW
Świetnie działający system multisense regulujący twardość zawieszenia. Bardzo dobre prowadzenie w zakrętach w wersji 4 control, brak objawów pod czy nadsterowności. Jedynie minus za wrażenia z jazdy po nierównościach - mocno wyczuwalne.
~Julian
Sedan 1.6 Energy dCi 130KM 96kW
Ponton, niekontrolowanie pływa po drodze ale to akurat nic złego przy tak niskiej mocy - gorsze jest to że tylna belka skrzypi a z przodu łączniki stabilizatora i wahacze padają co 15 tysięcy kilometrów (czyli co 4-5 miesięcy)
~Pszewski
Sedan 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
4 Control czyni auto bardzo zwinne. Parkowane to przyjemność. Wypróbowane na autostradach niemieckich i przy ponad 200 km/h zachowuje się jakby było "przyklejone". Żadnych wibracji.Wrażenie pełnej kontroli nad autem
Renault Talisman Sedan