Lista ocen Renault Talisman Sedan (36) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mariusz
Sedan 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
działa rewelacyjnie nawet w upałach powyżej 40 stopni (sprawdziła się m.in. podczas pobytu w Grecji, a w poprzednim talismanie - podczas pobytu na południu Hiszpanii); dla zagwarantowania pełnego komfortu czasami trzeba nieznacznie zmieniać nastawienia w przedziale 20-22 stopnie; na szczęście pozostawiono do tego fizyczne pokrętła; ogrzewanie ok; doskonałym rozwiązaniem jest wentylacja przednich foteli
~Miiirs
Sedan 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
Klima działa rewelacyjnie, jest nawet zbyt agresywna na tylnej kanapie w lecie na południu UE Działa lepiej, mocniej i szybciej niż w LIII, Megane III i Kadjarze W zimie również działa super bez bezproblemowo zapewnia widoczność, szkoda, że nie można zakupić podgrzewanej szyby przedniej jak w Espace lub Kadjarze Świetne działa ogrzewanie i wentylacja foteli
~jacek
Sedan 1.6 Energy dCi 130KM 96kW
czytałem, że w innych autach, nawet premium nie wydala. Tutaj nic takiego nie zauważyłem. Jeździłem na południe Europy, nigdy nie miałem sytuacji, że w aucie jest za gorąco bo klima nie wydala. Ogrzewanie też spoko a grzana kierownica to super "bajer", miły i przydatny nawet jesienią.
~Julian
Sedan 1.6 Energy dCi 130KM 96kW
Jak na diesla wnętrze szybko się nagrzewa zimą, nie ma też żadnych problemów z parowaniem szyb. System usuwania brzydkich zapachów faktycznie działa i znajduje zastosowanie kiedy jedziemy za jakąś dwudziestoletnią perełeczką która tak tęskni za Niemcem że aż wtryski jej płaczą.
~Warszawiak
Sedan 1.6 Energy TCe 149KM 110kW
Nie wiem co pisać o wentylacji i ogrzewaniu. Klimka działa bez zarzutu, na maksymalnym nawiewie trochę głośno ale jak to w każdym aucie. Mam pakiet zimowy więc mam podgrzewanie siedzeń (2 stopnie, w maździe były 3)
~macieks18
Sedan 1.6 Energy TCe 149KM 110kW
Jest ok aczkolwiek przy upałach jakie mieliśmy w czerwcu tego roku klima zdała egzamin na trójkę. Bardzo dużo czasu potrzeba żeby w wystarczającym stopniu ochłodziła auto. Zobaczymy zimą jak to będzie...
~Niko
Sedan 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
Klimatyzacja chodzi dobrze, jednakże w trybie automatycznym nie ma możliwości samoczynnego dmuchania powietrza na stopy. Wg mnie to duży minus i muszę to za każdym razem ręcznie uruchamiać.
~Piotrek
Sedan 1.6 Energy dCi 160KM 118kW
Bardzo dobrze działa. Szybko się nagrzewa oraz szybko schładza pojazd. Wentylowany schowek na butelki moglby być tylko bardziej przemyślany jeśli chodzi i lokalizacje i pojemność
~manieg
Sedan 1.6 Energy dCi 160KM 118kW
Latem duza pow. szyb mocno nagrzewa srodek i klima nie jest za mocno wydajna (nie za szybko schladza) ale daje rade i jest w stanie zapewnic oczekiwany komfort.
~Paweł
Sedan 1.8 TCe FAP 224KM 165kW
Bardzo wydajna, tylko algorytm działania jest dziwny. Priorytetem jest szybkie uzyskanie zadanej temperatury, co skutkuje silnym nawiewem nawet w trybie Soft.
Renault Talisman Sedan