Lista ocen Renault Trafic I (27)

~Zygi007
Furgon 1.9 TD 100KM 74kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolony, komfort rewelacja, na trasie widocznosc dwa razy wieksza niz w osobowym - wyprzedasz jak chcesz i co chcesz, Bardzo dobre nagłośnienie standartowe , rewracyjna klima, nie kradną nic ( w VW to łańcuchem do nogi ! )
~agatwro
Furgon 2.5 D 75KM 55kW
Moi znajomi dziwia sie ze autem 10 lat jade i nic sie powaznego nie dzieje.Troche korozja go zjada ,ale to wina poprzednika ,który kleił plakaty na bilbordach .
2,4
~wj@ogrzewaj.pl
Furgon 1.9 TD 100KM 74kW
ZALETY. Dobre właściwości jezdne oraz komfort jazdy (jak na busa i dopóki nowy lub prawie nowy), ciekawa sylwetka, niezła dynamika, skuteczne hamulce (ale niska ich trwałość), obszerna kabina pasażerska. Ogólnie : można się nabrać i kupić... WADY (długa lista - podam tylko niektóre). Zużycie paliwa sporo wyższe (średnio o 2 litry) niż podawane (obiecywane) przez producenta. Wąski zakres obrotów użytecznych silnika (wibracje i twarda...
~Niewymagająca
Furgon 2.5 D 75KM 55kW
Kupiłam to autko bo chciałam coś niezbyt dużego, za to w miarę wysokiego, szerokiego i taniego. Jeździłam wcześniej kilkoma osobówkami, najdłużej Octavią i Astrą, obie kombi. Przed zakupem trafica jeździłam też chwilę WV LT 35, oglądałam transportery T3 (4), vany typu espace, alhambra, caddy, doblo, multipla i ... nic mi nie pasowało. Trafic I przypasował mi od razu.Udało mi się znaleźć egzemplarz z baaardzo małym przebiegiem (obejrzało go...
4,1
~Michał
Furgon 2.5 D 75KM 55kW
Silnik rewelacyjny choć głośny. Słaba dynamika ale za to jest bardzo mocny.O bezpiecznym wyprzedzaniu na drodze można zapomnieć. (Silnik)
~dario40@op.pl
Furgon 1.9 TD 100KM 74kW
Silnik powinno sie utrzymywac na obrotach 2-3tys,wtedy jest mocny i nie pali zbyt duzo. Ogolnie silnik naprawde ok.Ma niezle przyspieszenia,niejedna osobowka wysiada.Jest to szczegolnie odczowalne pod gore. (Silnik)
3,2
~nie wiem czy bym kupił ten samochód jszcze raz
Furgon 2.2 80KM 59kW
Na benzynie ciągnął przyzwoicie, na gazie trochę mułowaty ale za to taniutko! Obecnie silnik do remontu! Poci się i cieknie Bierze olej. Coś stuka Poszła panewka - jeszcze jeździ ale niemiłosiernie wali! (Silnik)
~Mariusz
Furgon 2.5 D 75KM 55kW
Silniczek bardzo elastyczny i bardzo silny. Przy nawet bardzo duzym ladunku nie odczuwa sie pogorszenia dynamiki jazdy (Silnik)
4,1
~JANUSZ
Furgon 2.1 D 68KM 50kW
TAK! KUPIŁBYM GO JESZCZE RAZ ZA 5OOZŁ NAPRAWA KAROSERII I JEŻDZIĆ AŻ NIE STANIE
3,6
~remik
Furgon 2.2 80KM 59kW
Dużo pali ale w naprawy inwestoweać nie trzeba Poprzedni wlaściciel też nic nie robił... nawet nie wiedział że wozi pod maską lewarek