Lista ocen Renault Trafic I (12) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zygi007
Furgon 1.9 TD 100KM 74kW
Tragedii jak na ten przebieg nie ma. przy 165 tys synchronizator skrzyni , 200 tys turbina regeneracja, 220 tys linka od gałki biegów, teraz niestety zaczał palić duzo oleju ale leje i jezdze.Teraz jest 235 tys i znowu poszła turbina - tylko nie wiem jeszcze z czyjej winy - mechanika czy turbiny ??? 27.01.08r. Teraz jest 256 tys.km i zaczął tyle palić oleju że zaczyna sie remoncik silnika -))) naszczęscie części sa tanie to nie VW !
~agatwro
Furgon 2.5 D 75KM 55kW
Wymieniłem: paski rozrzaduc o 60 000km do tego tuleje prowadzace i napinacz 2razy drążki kierownicze co roku takie to miasto,chłodnice ,termostat 2 razy,szczotkotrzymacz 2razy,łozyska przednie i tylnie kół 1raz..Swiece żarowe raz.Słąbe zamki ,a własciwie rygle w drzwiach tylnych.
~nie wiem czy bym kupił ten samochód jszcze raz
Furgon 2.2 80KM 59kW
bywa zawodny w drobiazgach np ostatnio wysiadł wiatrak wentylatora chociaż bezpiecznik cały, psuły się wycieraczki zamki, klamki tylne prawe drzwi stawiają zdecydowany opór, rdzewieje szybko w końcu ma swoje lata.
~Michał
Furgon 2.5 D 75KM 55kW
Z drobnych usterek mogę wymienić , pęknięty wąż wysokiego ciśnienia od pompy wspomagania , zapowietrzający się układ paliwowy. Oryginalny wąż kosztuje ok 300 zł lepiej go dorobić u fachowca pnełmatyka za niecałą 80 zł.
~wj@ogrzewaj.pl
Furgon 1.9 TD 100KM 74kW
Problemy z elektryka, alarmem, niewystarczajace odkłócenie instalacji elektrycznej ("trzaski w radiu" przy zmianie świateł). Dość szybkie zużywanie się zawieszenia.
~remik
Furgon 2.2 80KM 59kW
no właśnie ... ... narazie naprawy to same drobiazgi bezpiecznik żarówka zamek w tylnycz drzwiach wajha od szyby... i nic więcej narazie!;)
~Mariusz
Furgon 2.5 D 75KM 55kW
Kupilem autko uzywane, jezdze nim rok czasu i nic sie nie spsulo. Poprzedni wlasciciel robil nim 2-3 tys tygodniowo i tez nie narzekal.
~denwer
Furgon 2.5 D 75KM 55kW
nic w nim nie robiłem. tylko olej co 10 000, i pasek co 80 000.
~rafał
Furgon 2.5 D 75KM 55kW
zacierające się wycieraczki,zacinające się zamki,ciągłe problemy z szybą od kierowcy
~Niezadowolony
Furgon 1.9 TD 100KM 74kW
Drobiazkuw psujacych sie jest mnustwo