Lista ocen Renault Trafic I (11) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~agatwro
Furgon 2.5 D 75KM 55kW
Kupiłem po centralnym dzwonie wiec tanio.Omineły mnie obowiazkowe przeglady ,bo auto kupiłem z Francji bez gwarancji.W czasie całej eksploatacji wydałem na obsługe dodatkowa ,może tyle co za cztery firmowe przeglady.Czesci są tanie ale poza servisem ,naprawy nie sa skomplikowane ,tak jak w autach starej daty.
~remik
Furgon 2.2 80KM 59kW
Wcześniej jeździłem Mazdą E2200 paliła 7-8 /100 ale hałas w niej był niemiłośierny no i latem upał bo silnik pod siedzeniami. tutaj jest przestronnie i kulturalnie jak na busa dosyć wygodnie
~Zygi007
Furgon 1.9 TD 100KM 74kW
Kupować 3 latki jak ja - najlepiej z zachodzi nie bite - Jak Ja i Bedzie dobrze ! POLECAM - jedyna konkurencja to T5 no ale jak wspomnialem cena i kradzieze !
~wj@ogrzewaj.pl
Furgon 1.9 TD 100KM 74kW
Zbyt dużo wad, w tym kilka istotnych, niska trwałość zawieszenia oraz tarcz i klocków hamulcowych. Auto miłe dla oka, gorsze do jazdy i ponoszenia kosztów napraw i eksploatacji.
~Mariusz
Furgon 2.5 D 75KM 55kW
Cena jak za ta jakosc i niezawodnosc jest dobra. Inne busy w tej cenie sa bardziej awaryjne i mniej praktyczne.
~JANUSZ
Furgon 2.1 D 68KM 50kW
A CO DOSTANIEMY ZA 1500ZŁ A KAŻDY PALI LITR MNIEJ I WIĘCEJ WIĘC...
~Michał
Furgon 2.5 D 75KM 55kW
Za kilkanaście tysięcy można kupić naprawdę pojemne i oszczędne auto dostawcze.
~a
Furgon 2.5 D 75KM 55kW
Kupilem auto miesiac temu za naprawde nie duze pieniadze, mysle ze warte duzo wiecej
~Niezadowolony
Furgon 1.9 TD 100KM 74kW
Cena w miare ale jak sie dolozy koszty napraw to niestety nieoplacalne auto
~denwer
tanie części. za kompletny rozrzad 250 zł