Lista ocen Renault Trafic II Furgon (65) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 62 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marian
Furgon 1.9 dCi 100KM 74kW
Zakupiłem go 6 miesięcy temu i żaczeły się problemy.Regulacja wtrysków i wymiana jednego(mały koszt bo robił szwagier a wtryski dostałem a Irlandii od syna),naprawa rozrusznika 553zL,palące się swiatełka(usuniecie błędów 60zł0,Silnik gasłpo 10 minutach ,można było go odpalic po kilku godzinach.Okazało się nała usterka,przerwany przewód na listwie wtrysków.Po tych naprawach jest bardzo dobrze.Ostatni gdy rano odpale nie mogę wrzucic wstecznego...
~Konra, Mińsk M.
Furgon 2.0 120KM 88kW
1.Firmowe radio + CD czasami nie łapie i nie czyta wszystkich płyt. 2. siłowniki zamków czasami na mrozie nie działają należycie. Trzeba powtarzać zamknięcie. 3. Klocki hamulcowe potrafią się nierównomiernie zużyć. Bardziej od strony wewnętrznej. Po założeniu droższych (150zł/ kpl), przesmarowaniu problem zanika.
~darek hdi20@wp.pl
Furgon 2.5 dCi 150KM 110kW
na 88000 km 4wachacze ,2xuszczelnienie silnika,2xuszczelnienie skrzyni 2x wspomaganie drążek stabilizatora 2kpl końcówek drążków 1kpl. drążkow,wym skrzyni biegóworaz masa innych mniej ważnych ale nigdy nie stanał na drodze Wservice ok 3 miesiące przez dwa lata.dodam że to moje prywatne auto i o niego dbam
~MARRRCIN
Furgon 2.0 dCi 115KM 85kW
po okolo 30tys kilometrow padly zarowki podswietlenia kokpitu dalej ok 45 tys umarl mechanizm elektryczny szyby pasazera i mysle ze kierowcy tez sie niedlugo skonczy czesto niedziala swiatlo stopu i to nie jest wina zarowek,podczas wiekszej ulewy przeciekaja przesuwane drzwi
~Stanisław
Furgon 2.0 dCi 115KM 85kW
Wymiana drążka stabilizatora,wymiana panelu sterowania ogrzewaniem i nadmuchem, wymiana 2x tapicerki oparcia fotela kierowcy /zanik gąbki/,wymiana amortyzatorów tył,naprawa drzwi przesuwnych bocznych-opadnięte od nowości,lakier bardzo miękki.
~Dariusz
Furgon 2.5 dCi 150KM 110kW
Z mechaniki zrobiłem silniczek od nagrzewnicy - stary był juz na wykonczeniu i słabo dmuchał. Nie licze naprawy blachy. A no i cos tam sie sonczy z silnika 2 kropelki oleju i z weza od pompy ropa troszkę cieknie, ale to wezyk jest juz stary popekany.
~Grzegorz
Furgon 1.9 dCi 100KM 74kW
manetka kierunkowskazów 100 zł napęd szyby prawej używka 130 zl szczotki w wentylatorze nawiewu 3,5 zł drażni elektryka. alternator niewiem co ale regeneracja 100 zł pompa wspomagania 250 zł
~Sebastian z Olkusza
Furgon 2.0 dCi 90KM 66kW
Plastiki same odpadaja. Nasadka na skrzyni biegow odpada. Galeczki od korbek do uchylania szyb zawsze mi zostaja w rekach. Parujace oslony lamp tylnich. Usczelka szyby tez juz kilka razy chciala wypasc.
~LinekPark
Furgon 1.9 dCi 100KM 74kW
Brak awarii dość bogatego wyposażenia. To już zdziwiło. Brak awarii gum albo łączników w zawieszeniu. Lecz padające licznie czujniki nie pozwalają na wyższą ocenę.
~bazalt
Furgon 2.0 dCi 90KM 66kW
Osłony przeciwsłoneczne już nie trzymają ustawionej pozycji i ciągle opadają, trochę żenujące.Włącznik świateł awaryjnych nie wyłącza(trzeba czymś przyblokować)
Renault Trafic II Furgon