Lista ocen Renault Trafic II Furgon (81) - Silnik

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~janusz
Furgon 2.0 dCi 90KM 66kW
w moim Traficu 1,9 dCi 2003 po 50000 km padlo zawieszenie doslownie wszystko . Ale najbardziej zaskoczyła mnie cena gum na dr stabilizacyjny samych gumek nie da się kuić w serwisie ( zamiennik niedostępny) bo są sprzedawane tylko .....z drążkiem stabilizacyjnym i jest to kozt 900 zł do modelu z 2001( inna średnica drążka) same gumki to koszt w serwisie ok 20 zl .PARANOJA Te samochody wytrzymują tylko gwarancje po 100 000 leci skrzynia ,...
~Dalach
Furgon 1.9 dCi 100KM 74kW
niedawno zakupiłem i zaraz odstawiłem do mechanika. Problem z odpalaniem.Ciężko odpalał,póżniej jedyniemusiałem mu psiknąć przez filter.Nie pokazał żadnych błędów ale mechanik uznał ,że 3 i 4 wtrysk leje (1200 złregeneracja).Czekam obecnie na wtryski a do tego czasu jeżdziłem aż sie zapaliły swiatełka stopu.Auto fajne ale mnie szybko zawiodło.
~LinekPark
Furgon 1.9 dCi 100KM 74kW
Cichy i kulturalny. Lecz na tym chyba koniec plusów. No można ewentualnie dopisać jeszcze wśród zalet jako taką dynamikę. Lecz awarie. No było ich zdecydowanie zbyt dużo. Raz nawet zerwał się rozrząd, robiony rok wcześniej. Liczby padniętych czujników położenia wału korbowego nie zliczę. Ogólnie, jednak rozczarowanie.
~maroman
Furgon 2.0 dCi 90KM 66kW
Pomimo tego ze silnik mam najlabszy. to przyznac musze, ze puste auto smiga na nim wysmienicie. A mam porownanie, bo na codzien jezdrze Megane II 120 KM , wiec wiem co mowie. Moze sa to subiektywne odczucia ale silnik jest super. Zastanawiam sie jak to auto jedzie na silnikach mocniejszych, to juz musi byc rakieta :-)
~slawek306@wp.pl
Furgon 2.0 dCi 90KM 66kW
Trafiłem na wyjątkowo awatyjny egzęplarz w ciągu pierwszego roku miałem kilkanaście poważnych napraw iawarii, większość na dodatek nieudolnie naprawianych przez serwis(nie polecam Auto-Lider Kalisz.Naprawiane lub wymienane było: -pompa wtryskowa po 30000km -wtryskiwacze -elektrozawór ciśnienia -EGR -moduł ABS -2x rozrząd
~loko
Furgon 2.0 120KM 88kW
Mógłby mieć nieco więcej koni. W górach trochę się męczy ale na niższych biegach nadal daje radę nawet przy 26% nachylenia drogi. Po liftingu i w nowej normie emisji spalin 2,0 benzyna ma 117 KM i co istotne bardzo dobrze współpracuje z LPG.
~pep
Furgon 2.0 120KM 88kW
trafic nie jest autem bez wad mialem model 1.9 dci 100km najpiere padla skrzynia koszt 2 tys potem czujnik cisnienia poliwa 600 zl po jakim czasie zawur egr koszt 250zl po tych naprawach bylo wszystko ok mile zaskakuje na trasie spalanie 8l prz 130 h
~michal
Furgon 2.5 dCi 150KM 110kW
auto posiadam dopiero pare tygodni ale jak na razie jestem z niego bardzo zadowolony.silnik ciagnie dobrze czy na pusto czy z towarem.mam wersje L1h1.chodzi rowno jest elastyczny szczegolnie na 6 biegu
~Dariusz
Furgon 2.5 dCi 150KM 110kW
Silniczek jest poprostu super, bardzo elastyczny, pracuje jak w dobrym autku osobowym. Rozpędzenie do 100km/h nie stanowi zadnego kłopotu. V/max 130km/h - rozpedza sie w miarę szybko jak na takie auto.
~okey
Furgon 2.0 dCi 90KM 66kW
Po wersji 90 konnej zbyt wielu się spodziewać nie można, w mieście starcza, podczas trasy troszkę brakuje, troszkę się słabo zbiera, silnik nie jest zbyt głośny.
Renault Trafic II Furgon