Lista ocen Renault Trafic II Furgon (54) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 73 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~slawek306@wp.pl
Furgon 2.0 dCi 90KM 66kW
Na początku wydaje się, że jest dobrze i patrząc na wszystkie dodatki to można pomyśleć, że to wręcz okazja. Zakładając natomiast intensywną eksploatację i użytkowanie tego auta po gwarancji szybko zaczniemy przepłacać za to auto bo ceny usług w serwisie oraz części są b.drogie a awarie prędzej czy póżniej się pojawią. W moim przypadku pojawiły się naprawdę wcześnie i przy przebiegu 110tyś.km mam już zdanie na temat tego auta w pełni wyrobone.
~jacekszyller@wp.pl
Furgon 2.0 dCi 90KM 66kW
Atko bardzo fajne.W półtora roku przejachałem 138 tyś km to chyba dużo,ob yło się bez poważnych napraw.Tylko ten nieudolny i bardzo drogi serwis prawdziwa tragedia.Radzę wszystkim aby patrzyli serwisowi na ręce.Prawdziwa katastrofa jeśli trzeba coś wymienić na gwarancji.Ja staram się wszystko robić sam taniej i pewniej.Poszukuję tylko fachowej literatury.Jeżeli ktoś ma jakieś kłopoty służę pomocą.Jacek Szyller tel.0607390939
~maciejKas
Furgon 2.0 dCi 90KM 66kW
Tani nie jest ale dobrze sluzy. Znam inne opinie i sadze, ze awaryjnosc ich egzemplarzy podyktowana jest niewlasciwym uzytkowaniem. To jest samochod dostawczy a nie sportowy i jesli ktos probuje nim jezdzic jak porsche to on na pewno tego nie wytrzyma. Nie oszczedzam go i na swiatlach czesto jestem pierwszy ale przestrzegam kilku zasad dotyczacych diesli i turbin.
~Dariusz
Furgon 2.5 dCi 150KM 110kW
W moim przypadku zrobiłem mały błąd - polecam bardzo dokładne obejrzenie spodu auta. Samochud kupiłem za 5100zł z 1992r. włozyłem w wyspawanie itp. ok. 1000-1500zł. Poza tym jest ok. wkładałem ponad 2 tony i samochodzik pedził jak burza, jezeli szukasz samochodu do 5 tys,zł. to znajdziesz dobrego Trafica za tą cene.
~LinekPark
Furgon 1.9 dCi 100KM 74kW
1.9 dCi są tańsze od 2.5. Po 4 latach rozumiem dlaczego. Stąd i następny egzemplarz, bliźniaczego Nissana Primastara, ma ten większy diesel. Lecz jak na cenę, to auto jest dość trwałe i tanie w obsłudze. Absolutnie mnie nie dziwi jego popularność.
~opinia o naszym R.Trafic
Furgon 2.0 120KM 88kW
Trafic przebija na głowę VW T5, który jest mocno nieudanym autem. Mieliśmy VW transportera (tylko diesla) i mogę stwierdzić. R.Trafic benzynowy udał się producentowi, uznaje na pochwałę! Wygodny, tani, bezawaryjny. Co więcej trzeba?
~Jacek jacekszyller@wp.pl
Furgon 2.0 dCi 90KM 66kW
Lepiej niż u konkurencji.Mam wersję 100 dci.elektryczne szyby i lusterka ,światła p.mgłowe,klimatyzacja pełna elektronika,sztywna ścianka działowa za przedziałem pasażerskim 6 miejsc.alarm,multi lock itp.Kupiony nowy w serwisie
~loko
Furgon 2.0 120KM 88kW
Używane w znośnych cenach chociaż bardzo trudno znaleźć bezwypadkową wersję benzynową z przebiegiem poniżej 200 tys. km. bez przekręconego licznika. Ale jeśli się już takie cudo znajdzie to nic tylko jeździć.
~Grzegorz
Furgon 1.9 dCi 100KM 74kW
Jest zwrotny, pakowny, dosyć wygodny, pali optymalnie. Jak się o niego dba to nie jest żle. Rozrząd wymieniam co 60-70 tyś km cena 450 zł usługa z materiałem, klocki hamulcowe 55 zł za tył wymiana 40 zl.
Dziennik kosztów dla Renault Trafic II Furgon
8,6
13,4
~jeju01@gmail.com
Furgon 2.5 dCi 150KM 110kW
Moim zdaniem - nie warto kupować nowe takie auto tym bardziej za "gołego" busa - dać ponad 100 ,warto wersję Passangera Previlage ale używaną warto nie mylić z polską wersją Passanger.
Renault Trafic II Furgon