Lista ocen Renault Trafic II Furgon (54) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 73 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jeju01@gmail.com
Furgon 2.5 dCi 150KM 110kW
Mam wersję z LH1 kombi-czyli z jednym rzędem siedzeń za kierowcą-ani ogrzewanie ani klima nie daje sobie w pełni rady.Dla kierowcy i pasażera obok może być . Mam też Ravkę z 1996 roku - w tej kategorii jest jednak lepsza.Oczywiście Trafic jest busem ale to nie usprawiedliwia konstruktorów aby zrobić to lepiej.
~Dariusz
Furgon 2.5 dCi 150KM 110kW
Samochód kupiłem w sierpniu takze nie wiem jakbedzie zimą ale przy temp. 10*C ogrzanie wnętrza to drobiazg. Są kłopoty z rozgrzaniem silnika-brak termostatu, ale jak sie nagrzeje to leci bardzo ciepłe powietrze.
~LinekPark
Furgon 1.9 dCi 100KM 74kW
Radziło sobie świetnie. Klima całkiem wydajna nawet latem. Radzi sobie z nagrzanym wnętrzem. Zimą nie ma dramatu. Schodzi syf z szyb całkiem szybko. Nagrzewa się spokojnie, płynnie.
~Marta i Zbyszek D.
Furgon 2.0 120KM 88kW
Ogrzewanie długo się rozpędza. nie wiem od czego to zależy. Tak samo klimatyzacja. Trzeba odczekać to przysłowiowe 10 minut mimo że klimatyzację serwisuję i nabijam co rok.
~auto@auto-france.pl
Furgon 2.0 dCi 90KM 66kW
przód ok.-jednak przy mocnych opadach śniegu słabe ogrzewanie szyby czołowej w rejonie wycieraczek ,co 20 min postój bo oblodzone.Pasażerom zimno w nogi za kierowcą
~matii_99@wp.pl
Furgon 2.0 dCi 90KM 66kW
tylko szyba sie nadaje do ogrzewania. Nogi wymarznięte !!! nawet po przejechaniu 50km i nagrzaniu do czerwoności będzie wam zimno w nogi. w Mercedesie Vitku spisali sie na 5+
~kolatowski@wp.pl
Furgon 2.0 dCi 90KM 66kW
znowusz poruwnóję do t4 i trafic daleko w tyle zostawia vw , mały silnik w zimie 90* do 10 minut , co za tym idzie i w kabinie ciepło. klimy brak ;-(,
~jajo
Furgon 2.0 dCi 90KM 66kW
niewiem czemu wiekszosc urzytkownikow narzeka dla mnie jest bardzo dobra szybko sie przestrzen p[asarzerska szybko sie nagrzewa wersja 3 os z przegroda
~Kamil
Furgon 2.0 dCi 115KM 85kW
W zimę ogrzewanie działa sprawnie choć nowy Trafic nagrzewa sieszybciej. Klimatyzacja w lato daje radę..bez uwag
~Kamil
Furgon 2.0 dCi 115KM 85kW