Lista ocen Renault Trafic II Furgon (54) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 73 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maksymilian Rut
Furgon 2.0 120KM 88kW
Bardzo dobre wyciszenie. Po dieslu Mercedesa ten Trafic z 2004r to fantastyczna muszla koncertowa. Super głośniki, super przenoszenie. Polecam dobre (droższe) radyjko, dobą CD z wersją symfoniczną (koncertową) Garfankela lub Marylion. Bajka, jedzie się jak by leciało.
~Marta i Zbyszek D.
Furgon 2.0 120KM 88kW
Dobre wyciszenie. Ze względu na benzynowy silnik z instalacją lpg nie ma problemu z wibracjami nadwozie przy niektórych prędkościach czy rezonansem silnika. Tu nie słychać w trasie prawie nic (oczywiście po za szumem opon czy przekładni).
~loko
Furgon 2.0 120KM 88kW
Zależnie od wersji - osłonięcie metalowych elementów (słupki i obramowania okien) zdecydowanie zmniejszają rezonans i wyciszają wnętrze. Trzeba oczywiście pamiętać, ze to auto dostawcze i jest trochę głośniej niż w sedanie.
~LinekPark
Furgon 1.9 dCi 100KM 74kW
Bardzo dobre. Choć muszę zaznaczyć, że ten egzemplarz miał wykończenie jakąś matą całego wnętrza za 1 rzędem. Była to ingerencja jednego z poprzednich właścicieli. Ale nawet zwykły, z blachą, jest całkiem cywilizowany.
~Adam
Furgon 2.0 dCi 115KM 85kW
Do 90 km/h jest powiedzmy akceptowalnie. Powyżej 130km/h nie da się rozmawiać swobodnie przez telefon. Z pewnością słabo nadaje się na jazdę autosrtadą, po kilkuset km przejechanych z prędkością 160km/h boli głowa.
~ARTUŚ
Furgon 2.5 dCi 150KM 110kW
Blaszaka mam gołego i przyznaję że bez towaru rezonuje troszkę. Zamierzam zabudować i wygłuszyć poszycie specjalistyczną folią bitumiczna.
~okey
Furgon 2.0 dCi 90KM 66kW
Jak dla mnie to koszmar podczas szybszej jazdy niż 100 km/h hałas w kabinie jest nie do wytrzymania trasa 2000 kmów i po 100 już mam dość
~matii_99@wp.pl
Furgon 2.0 dCi 90KM 66kW
ok, zależy jaka wersja (moja : 5 osobówka - przerabiany w GRUAU POLSKA) tył 3 siedzenia łączone, tapicerki z tyłu brak przez co chłodno tam w zime.
~bazalt
Furgon 2.0 dCi 90KM 66kW
Delikatnie słyszalny odgłos silnika, bez porównania do VW T4. Przy prędkości powyżej 100km/h słychać szum powietrza na zewnątrz.
Dziennik kosztów dla Renault Trafic II Furgon
8,6
13,4
~slawek306@wp.pl
Furgon 2.0 dCi 90KM 66kW
Wyciszenie silnika dobre, za to hałas robią w środku klekoczące plastiki oraz przy dużych prędkościach opory powietrza
Renault Trafic II Furgon