Lista ocen Renault Twingo I (120) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 188 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysiek
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Nowe TWINGO nie jest tanim autem, ale daje bardzo dużo radości. W wersji Expression ma całkiem sporo dodatków, np. zmienne elektryczne wspomaganie kierownicy, elektryczne szyby i lusterka (także ogrzewane), centralny zamek sterowany pilotem w kluczyku, dwie poduszki powietrzne w systemie SRP. Warto zwrócić także uwagę na drobiazgi, np. tarcze hamulcowe (przód) wentylowane, dwustronny ocynk (12 lat gwarancji na blachy), pirotechniczne napinacze...
~aurelius
Hatchback 1.2 60KM 44kW
cena mojego rocznika to mniej niż 10 000 z klimatyzacją, abs, wspomaganiem, elektrycznymi szybami, imobilajzerem, centralnym zamkiem na pilota, a jak sie trafi otwierany szklany lub brezentowym dach na lato to bomba :))) u mnie nie ma :( za podobne wyposazenie i rocznik ww polo 17 000 zł toyota yaris pierwszy model 21 000 zł, czy nie lepiej kupić 2 samochody, lub za pozostałe 10 000 pojechać do rio na karnawał...ja polecam i twingo i karnawał :)
~encomp@poczta.onet.pl
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Kupiłem to auto od 1-szego właściciela we Francji - wyszło mnie w sumie tyle co za seicento w roczniku dwa lata młodszym. Auto było stuknięte (przednie koło prawe przesunięte, leflektor, zderzak, maska, błotnik, podłużnica) - wymieniłem wszystko na nowe oryginały, dałem do porządnego warsztatu geometria itd - wszystko OK. Zainwestowałem sporo kasy żeby zrobić porządnie, przejechałem od naprawy około 7 tys. km i jak na razie jest wszystko OK.
~Bolexy
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Twingo kosztowało kiedyś tyle co Clio więc wszyscy kupowali większe Clio. Żaba jednak jest typowym concept carem, produktem designerskim i ponadczasowym. Ma piękną linię i po 14 latach od debiutu wciąż wzbudza skrajne emocje. Ponadto jeżdżą nim "dziwni" ludzie. Aha. pod względem korozji przypomina inny kultowy pojazd: trabanta. Tym sie różni od głównego rywala Forda Ka.
~Aga
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Uważam, że jak na tak niską cenę, auto jest niezawodne - mnie odpala zawsze (nawet przy minus 20 za pierwszym razem), nie trzeba wymieniać rozrządu, ponieważ jest łańcuszek. W środku jest dużo przestrzeni - człowiek nie czuje się jak w puszce. Idealne do jazdy po mieście, do pracy, na studia. Wydaje mi się, że bardziej pasuje do kobiety :)
~cahir@op.pl
Hatchback 1.2 60KM 44kW
jak wyżej - za cenę SC sportinga (którego i tak dogonię - sprawdzone) mam pojemny wozik z ABS, dwoma poduszkami, napinaczami pasów, seryjnym radiem CD, elektrycznymi lusterkami i szybami (+ogrzewanie) , jakiekolwiek porównanie z cenową konkurencją (Matiz, SC, najsłabsze Clio) jest pozbawione sensu
~jungli@wp.pl
Hatchback 1.2 55KM 40kW
rocznik 95 nabylem za 11tys w tej cenie mozna nabyc reno 19 tylko ze mi zalezalo na malej pojemnosci co do miejsca to moze smialo konkurowac z 19 w tej cenie mozna dostac 2 lata mlodsze tico albo jakies cienko cienko ale pozostaja one w cieniu twingo i nie dorastaja mu do piet polecam polecam polecam!
~Bartosz
Hatchback 1.2 60KM 44kW
W 2012 roku auto kupiłem za 6 tysięcy jako pierwszy samochód, na wartości stracił bardzo dużo i za o wiele mniejsze pieniądze można teraz kupić bardzo zadbany egzemplarz. Mimo wszystko, cena jest przystępna a poruszanie się "żabą" to czysta przyjemność.
~Aeturnus
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Dostałem go w prezenecie od ciotki więc ten stosunek wynosił by coś koło nieskończoności:]Z tego co wiem podobne auto można kupić za całkiem niewielkie pieniądze, ale jeśli będzie ten sam problem co w moim to za długo się nim nie pojeździ...
Dziennik kosztów dla Renault Twingo I
6,7
8,7
~mikwoj@op.pl
Hatchback 1.2 55KM 40kW
na nasze dziurawe drogi opony i felgi nie wytrzymuja.Co chwile zaginam felgi, uchodzi mi powietrze , musze dopompowywac , nawet gdy felgi całe, mam 13ki, Wiem ,ze wprowadzili 14ki od 1997 roku , moze ta wada poprawila sie, ciekawy jestem