Lista ocen Renault Twingo II (36) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafał
Hatchback 3d 1.2 16v 75KM 55kW
Bardzo dużo drobnych usterek: - uszkodzony czujnik abs (wymieniony na nowy) - zepsuty przełącznik zespolony kierunkowskazów i wycieraczek ( wymiana na używany pomogła) - awaria świateł mijania (nie działały pomimo sprawnych żarówek, elektryk się z tym uporał) - awaria wycieraczek (wymiana silniczka) - środkowe kratki od nawiewu rozsypują się od dotknięcia - lewe światło przeciwmgłowe przednie rozszczelniło się i jest nie tylko...
~Wacek
Hatchback 3d 1.2 16v 75KM 55kW
Brak usterek. Zaraz po zakupie dokonałem wymiany płynów eksploatacyjnych wraz z rozrządem i świecami zapłonowymi. Jedyną usterką która się ujawniła to rozrusznik. Przy zapalaniu dało się słyszeć tzw. zawycie rozrusznika. Całość naprawy zamknęła się kwotą 180 zł.
~Mariusz
Hatchback 3d 1.2 16v 75KM 55kW
Jedyna awaria to przerywajaca praca jednego z cylindrów. Wymieniłem świece, kable i cewki. Przez 5 lat wymieniłem sworzeń wahacza, klocki i tarcze. Przejechałem 70tys (przebieg 127tys)
~Kb
Hatchback 3d 1.2 TCe 16v 100KM 74kW
Po zakupie wymieniłem sworznie wahaczy, drążki kierownicze, świece i przewody zapłonowe. Od tego czasu przejechałem 8 tys. km bez żadnych problemów.
~yogos
Hatchback 3d 1.2 16v 75KM 55kW
Z drobiazgów nic praktycznie sie z nim nie działo. Fabryczny bluetooth działa bez zarzutów, tak samo jak radio z mp3, zero problemów z drobiazgami póki co:)
~neon2909@wp.pl
Hatchback 3d 1.5 dCi 65KM 48kW
Nie stwierdziłem żadnych uszkodzeń i usterek. Zona eksploatuje auto a jeździ bardzo dynamicznie i agresywnie. Dobrze że tego nie czyta. Dostało bym mi się :-)
~coola
Hatchback 3d 1.2 TCe 16v 100KM 74kW
Jak narazie zadnych usterek. Raz jedynie trzeba bylo użyc troche WD-40 do mocowanie tylnego siedzenia bo piszczalo (skrzypialo) podczas jazdy. Teraz OK.
~Leszek
Hatchback 3d 1.2 16v 75KM 55kW
Przepalowe żaróweczki podświetlenia pokręteł nawiewu, strzelający ogranicznik drzwi, przepustnica i w zasadzie tyle.
~bjozefowicz
Hatchback 3d 1.6 16v 133KM 98kW
Pierwsze 2000km upłynęło i nic. I to nie jest w cale takie oczywiste. Wiem co przeżywają moi znajomi ze swoimi zabawkami.
~Kichot
Hatchback 3d 1.2 16v 75KM 55kW
2 lata użytkowania i kompletny brak usterek a przecież auto miało wcześniej innego właściciela.