Lista ocen Renault Twingo II (25) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Leszek
Hatchback 3d 1.2 16v 75KM 55kW
W aucie niestety wytłukła się listwa w maglownicy i trzeba było zrobić regeneracje, podobno typowa awaria w tym modelu, nawet z tego co czytałem wśród innych opinii na Autocentrum wielu użytkowników też się z tym spotkało. Mechanik twierdzi nawet że wiele samochodów ze wspomaganiem elektrycznym też tak ma. Usterka nie tyle poważna co kosztowna natomiast nigdy nie było sytuacji żeby samochód w trasie odmówiłem posłuszeństwa i nie dało się...
~Rafał
Hatchback 3d 1.2 16v 75KM 55kW
- Samochód raz wylądował na lawecie z powodu awarii jakiegoś przekaźnika. Awarię udało się szybko i tanio naprawić. - Spod pokrywy zaworów zaczyna wyciekać olej. W niedługim czasie trzeba będzie to naprawić
~yogos
Hatchback 3d 1.2 16v 75KM 55kW
Tutaj jak piałem powyżej, wymiana maglownicy przy 60 tys km, obluzowała się i zaczeła dość mocno stukać, podobno wada fabryczna w tych samochodach.
~neon2909@wp.pl
Hatchback 3d 1.5 dCi 65KM 48kW
Nie stwierdziłem żadnych uszkodzeń i usterek. Zona eksploatuje auto a jeździ bardzo dynamicznie i agresywnie. Dobrze że tego nie czyta. Dostało bym mi się :-)
~jawo
Hatchback 3d 1.2 16v 75KM 55kW
wyciek oleju z uszczelniacza półosi napedowej,awaria rolki paska klinowego po 7 tyś km !
~Sławek
Hatchback 3d 1.2 16v 75KM 55kW
Cieknące uszczelniacze półosi. Był wymieniany 2x w serwisie na gwarancji i dalej cieknie :-(
~krzysiu
Hatchback 3d 1.2 16v 75KM 55kW
Jak na razie żadnych usterek. Wszystko jest tak, jak być powinno.
~Majka
Hatchback 3d 1.2 58KM 43kW
Pojazd ma zrobione prawie 190 tyś km. Do tej pory nie stwierdzono usterek.
~Zachar
Hatchback 3d 1.2 60KM 44kW
Nic się nie psuje, nic nie puka, nic nie stuka, porządny wóz.
~neon2909@wp.pl
Hatchback 3d 1.5 dCi 65KM 48kW
Pojazd ma zrobione 20 tyś km. Do tej pory nie stwierdzono usterek.