Lista ocen Renault Twingo II (33) - Widoczność

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~neon2909@wp.pl
Hatchback 3d 1.5 dCi 65KM 48kW
Duże lusterka. Świetne "przeszklenie". Nie mam zastrzeżeń. Super lampy i światła. Dla uniknięcia mandatów w miejsce lamp przeciwmgielnych zamontowałem światła do jazdy dziennej. Żona jest strasznie happy. Nie musi pamiętać o zapalaniu świateł a na pewno dobrze to wpłynie na kondycje aku. Tym bardziej , że to diesel eksploatowany na krótkich odcinkach. Polecam.
~Majka
Hatchback 3d 1.2 58KM 43kW
Duże lusterka. Świetne \"przeszklenie\". Nie mam zastrzeżeń. Super lampy i światła. Dla uniknięcia mandatów w miejsce lamp przeciwmgielnych zamontowałem światła do jazdy dziennej. Żona jest strasznie happy. Nie musi pamiętać o zapalaniu świateł a na pewno dobrze to wpłynie na kondycje aku. Tym bardziej , że to diesel eksploatowany na krótkich odcinkach.
~Wacek
Hatchback 3d 1.2 16v 75KM 55kW
Jestem zadowolony z komfortu tego auta. Biorę poprawkę na to, że nie jest to duża limuzyna. W pełni spełnia moje oczekiwania. Ma dobre wyposażenie, elektryczne szyby, lusterka, klima, abs, 4 poduszki, wygodne siedzenia.
~yogos
Hatchback 3d 1.2 16v 75KM 55kW
Tutaj miałem problemu żeby na początku sie przyzwyczaić - bardzo wysoka pozycja za kierownicą, praktycznie siedzi się jak w busie ale widoczność jest bardzo dobra, troche małe lusterka boczne ale można się przyzwyczaić
~WTQ
Hatchback 3d 1.2 58KM 43kW
Super lusterka boczne! Duże, o odpowiednio zaprojektowanym kształcie pozwalają mieć pełną kontrolę nad sytuacją za nami. Cienkie słupki, duża, wyprofilowana szyba zapewnia świetną widoczność z przodu. Doskonałe światła!
~Qwas
Hatchback 3d Facelifting 1.2 16V 75KM 55kW
Mam 186cm i w miare daje rade, lusterkom brakuje odrobine wiecej regulacji i trzeba sie pochylać zeby zobaczyć światła na sygnalizatorze(skrzrżowania) pewnie ponizej 1,8m wzrostu jest idealnie.
~bjozefowicz
Hatchback 3d 1.6 16v 133KM 98kW
Jak na współczesne, mocno zabudowane samochody bardzo dobra. Pozycja za kierownicą jest dość wysoka, nawet po obniżeniu fotela co sprzyja rozglądaniu się. Ale dla mnie to nie najważniejsza rzecz.
~panfil.jurek@gmail.com
Hatchback 3d 1.2 TCe 16v 100KM 74kW
Widoczność do przodu bardzo dobra,tył również dobrze widać w trzech lusterkach.Problem jest przy jechaniu do tyłu ale tylko dlatego,że nie chce mi się głowy odwrócić.
~OstatniElement
Hatchback 3d 1.2 16v 75KM 55kW
Świetna widoczność w każdą stronę, zderzak niewiele wystaje za tylną szybę także parkowanie w ciasnych miejscach jest bardzo wygodne.
Dziennik kosztów dla Renault Twingo II
6,1
6,6
7,3
~RS fun
Hatchback 3d 1.6 16v 133KM 98kW
Nie ma co narzekać. Auto krótkie, więc i problemów z cofaniem brak. Wysoko się siedzi, więc z przodu i z boku wszystko widać.