Lista ocen Renault Vel Satis (55) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 67 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Seweryn
Hatchback 3.5 V6 245KM 180kW
Ja kupiłem moj samochod za 2000 euro - z uwagi na uszkodzenie skrzyni biegów (w Niemczech naprawa sprzyni biegów około 10.000 euro). Ale na Polskim rynku znalezienie samochodu graniczyło z cudem a rozpiętośc cenowa wynosi około 50% ceny bazowej. Model który mnie interesował kosztował od 15.000 zł - 25.000 zł. Czy kupił byum jeszcze raz - oczywiście gdyż lepszego samochodu nie znam,
~ASebastian
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
Auta od zakupu traci astronomicznie na wartości. Po 3-4 latach zaczyna ją utrzymywać na dobrym poziomie dla odkupującego. za 3-4 letnie egzemplarz zapłacimy w przedziale 39-50tyś złoty oczywiście uwarunkowane jest to silnikiem raz wersją wyposażenia danego modelu. Ogólnie najbardziej luksusowe auta z tak bogatym wyposażeniem za tak relatywne pieniądze do kupna!!
~Ignac
Hatchback 2.0T 16V 170KM 125kW
Z uwagi na brak popularności (koncern Renault zarzucił produkcję w 2009 roku) spadek ceny tego modelu jest dosyć gwałtowny. Za rozsądne pieniądze można mieć samochód z realnym przebiegiem poniżej 150 tys. km, na automacie i w skórze. Ponieważ na razie nie miałem poważniejszych usterek dlatego stosunek jakości do ceny oceniam na bardzo wysoki.
~Emil
Hatchback 2.0 dCi 175KM 129kW
Mam auto klasy ... No właśnie - Vel jest klasą sam w sobie. Jeżeli jego konkurentem ma być Mercees E-klasa to mam auto z 2006 roku za połowę tych pieniędzy. Części do niego są w bardzo przystępnych pieniądzach, zaś jakość wykonania - mam kilka zastrzeżeń jednakże jako człowiek który wciąż coś ulepsza - poradzę sobie z nimi sam i to bardzo tanim kosztem.
~Zadowolony
Hatchback 3.5 V6 245KM 180kW
Nowy, to straszna cena, negocjowałem i na wejście dawali 35% upustu, jednak kupiłem od pierwszego właściciela, od nowości w Polsce, auto wypieszczone i wychuchane, stan perfekcyjny, za cenę na którą obaj się zgodziliśmy, Urząd Skarbowy się nie czepiał, jestem bardzo, bardzo zadowolony i dziekuję Panu Stanisławowi za ten piękny i nietuzinkowy samochód.
~VelUżytkownik
Hatchback 3.5 V6 245KM 180kW
Dobry egzemplarz z historią i to z PL jest drogi w porównaniu do strucli z przekręconym licznikiem z poza PL. Warto jednak dać większe pieniądze i nie zastanawiać się czy ma 200kkm więcej i z ilu aut był złożony. Na dzień pisania tej opinii rocznik 2002 to 15 do 25 tys zł. Jak widać rozsiew cenowy duży jak i stan tych aut.
~VELlepiejNIE
Hatchback 2.2 dCi 150KM 110kW
W tej chwili te samochody są bardzo tanie. Nie znam chyba samochodu po 6 latach od nowości kosztuje 10% swojej nominalnej wartości (160 000 zł jako nowy a teraz 16 000zł). Niestety utrata wartości wynika z dużej awaryjności tego auta.
~misioCG
Hatchback 2.2 dCi 150KM 110kW
stosunek jakości + ekonomi (szczególnie wydatków paliwowych) do ceny zakupu jest na najwyższym poziomie. Dostajesz bardzo wysoką półkę za rozsądne pieniądze. Jak już ktoś napisał wcześniej to nie jest smutna niemiecka trumna.
~Marek
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
Bije na głowę wszystich. Jak komuś: - nie zależy na snobowaniu się logo, - nie chce pokazywac jak dużo ma pieniędzy, - chce być pewien, ze znajdzie auto tam, gdzie je zostawił to nie ma lepszej alternatywy.
~KeHm
Hatchback 2.0 T 163KM 120kW
Stosunek ceny do jakości - rewelacyjny, tylko nie kupować pierwszego lepszego, bo można się naciąć (teraz to z wszystkimi cudakami przywożonymi z za granicy trzeba się mieć na baczności).