Lista ocen Renault Vel Satis (54) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 68 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ignac
Hatchback 2.0T 16V 170KM 125kW
Przy prędkości do 100km/h i wentylacji ustawionej na poziomie 3 działanie samochodu jest odczuwalne tylko przez drżenia na kierownicy i bicie opon w dziury na naszych drogach. Można bardzo komfortowo słuchać muzyki/radia przy tak spokojnej jeździe.
~VelUżytkownik
Hatchback 3.5 V6 245KM 180kW
Tutaj się zawiodłem. Nie słychać mocno szumu wiatru, za to niosą się opony i na nic zdaje się wymiana na ciche, cięgle je słychać. Chyba rozmiar robi swoje - 245/45/18\". Na cichym asfalcie, nie mam najmniejszych zastrzeżeń co do wyciszenia.
~misioCG
Hatchback 2.2 dCi 150KM 110kW
Jest dobrze ale mogło by być lepiej, BMW seria 5 E39 jest cichsza, seria 7 jest dużo cichsza, e-clase mercedesa jest cichsza a s-clase mercedesa jest dużo cichsza, pod względem hałasów klasuje się za czołówką najwyższego segmentu luksusowych marek.
~Darek
Hatchback 2.0T 16V 170KM 125kW
Mogłoby być lepsze przy tej klasie auta, jednak w porównaniu do aut nowych i to niezłej klasy Veluś naprawdę niewiele odstaje, mam wrażenie ze to zależy od pogody lub mojej predyspozycji dnia i humoru :)
~Emil
Hatchback 2.0 dCi 175KM 129kW
Przy prędkości 180 km/h spokojnie można prowadzić rozmowę z pasażerami nie podnosząc głosu. Wyczytałem w danych że auto wyciszone jest na poziomie Mesia E klasy. Wiem jedno - w środku jest naprawdę cicho
~ASebastian
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
Jest ok ale mogło by być ciszej. Słychać prace diesla pod maska czasami aż za bardzo no ale cóż to nie maybach czy RR że słychać czasami leki szmer opon przy dużych prędkościach
~Masztel
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
perfekcyjne wyciszenie chociaz jak chce sie depnąc to od 3000 obr/min słychać silnik - nie powinno to przeszkadzać ponieważ jest to V6 i az miło jest posłuchać :)
~Krzys
Hatchback 3.5 V6 245KM 180kW
Jest przyzwoicie, zaden passat czy mondziaknie ma szans nawet nowy. Mam potownanie bona codzien w pracy we flocie jezdze. Jednak to polka klasy najwyzszej.
~Roadkiller
Hatchback 2.0T 16V 170KM 125kW
Silnika przy normalne jeździe w ogóle nie słychać. Przy prędkości podróżnej 120-140km/h nie trzeba podnosić tonu aby rozmawiać z współpasażerami nawet z tyłu.
~Mikobor
Hatchback 2.0 T 163KM 120kW
Tu mnie zaskoczył , spodziewałem się super cichego wnętrza a tu klops. słychać wydech , silnik , i układ jezdny jak w aucie o dwie klasy niżej.