Lista ocen Rover 25 (39) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PIWKO
Hatchback 1.4 i 16V 103KM 76kW
kierowca i pasażer nie narzekają, z tyłu trochę gorzej, ale nie jest tragicznie. jechałem z kompletem pasażerow (3 dorosłych + 2 dzieci w tym jedno w dużym foteliku) z warszawy do poznania i dało się wytrzymać (w każdym razie ja nie narzekałem :) ). bagażnik całkiem spory jak na tak małe autko ale nieustawny, żeby zapakować wspomnianą liczbę osób ładowałem bagażnik przez 40 minut (za to w środku miałem tylko jeden koc pod nogami pasażera i...
~JARORYGUL
Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW
Z przodu jest naprawdę sporo miejsca! Ani kierowca, ani pasażer nie mają na co narzekać - narzekać mogą natomiast pasażerowie z tyłu, ale tylko wtedy, gdy z przodu i z tyłu siedzą naprawdę wysokie osoby. Jechaliśmy w 5 osób średnia wzrostu ok. 175cm i było ok. Natomiast na co dzień jeżdzę z żoną i dwuletnim dzieckiem, więc na prawdę NIE MA na co narzekać
~Sztefan
Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW
Lubię samochody 3 drzwiowe bo po otwarciu ich odsłaniają bardzo dużą przestrzeń boczną auta ułatwiając zajęcie miejsca. W środku nawet duże osoby nie mogą narzekać na brak miejsca. Brakuje mi podłokietnika dla kierowcy którego nie ma w wyposażeniu auta nawet za dopłatą ale jest to indywidualna sprawa.
~moskwiak
Hatchback 1.4 i 16V 103KM 76kW
Jak na tak małe auto jest sporo miejsca do użytkowania fotele za wysoko zamontowane siedzi sie jak na koniu no i skrzypi bo tam wszystko skrzypi począwszy od deski rozdzielczej koncząc na desce od bagaznika w wersji 3 drzwiowej po złożeniu foteli można zrobić jakis nastroj
~Michał P
Streetwise 2.0 ITD 101KM 74kW
Jak na hatchback jest naprawdę mnóstwo miejsca dla pasażerów z tyłu, 4 osoby mogą komfortowo jechać tym bardziej ze fotele z tyłu są bardzo wygodne (dziadkowie nie narzekali). Zaś miejsce dla kierowcy, i pasażera w przodu normalne ani za dużo ani za mało.
~Golden_Flyer
Hatchback 1.4 i 16V 103KM 76kW
Z przodu bez zarzutu. Po kilkuset km jazdy bolała mnie prawa noga w łydce, ale to raczej normalny w sytuacji gdy ciało przez długi okres czasu pozostaje niemal w bezruchu. Od pasażerów wiem, iż również z tyłu da się wytrzymać - nawet na długich trasach.
~Adam Sieradzki
Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW
Miejsce na przednich fotelach jest bardzo dużo.Na tylnej kanapie siedzi się wygodnie, chodź siedzenia mogły by mieć troszkę dłuższe siedzisko i bardziej wyprofilowane oparcie, bo po 3godz. jazdy człowiek nie czuje pleców.
~Kios
Hatchback 1.6 i 16V 108KM 79kW
Mały samochód ale daje radę. I z przodu i z tyłu ok. Mam 175 cm wzrostu, jechałem na każym miejscu i jest wzglęnie dobrze. Oczywiście po dłuższej trasie czuć plecy ale do 5 godzin jakoś się da jechać.
~Krzysiek
Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW
Nie jest to limuzyna, ale ja mam 191 cm wzrostu i jeździ mi się nim bardzo wygodnie, przy tak odsuniętym fotelu osoba średniego wzrostu nie ma problemów z miejscem z tyłu.
~bartek8900
Hatchback 1.4 i 16V 84KM 62kW
Bardzo dobrze się czuję w aucie. jeździ nim często 4 osoby i nie ma problemów. 5 wsiada wiadomo wsiądą i przejadą bez wiekszych problemów