Lista ocen Rover 25 (37) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~JARORYGUL
Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW
Przeciętnie, przeciętnie... samochód ma skłonności do zaparowania szyb i to nawet w sytuacji, kiedy jadę sam; czasem to tylko kwestia sekund. Co prawda szybko można pozbyć się problemu, ale znowu kosztem mgiełki na szybie przedniej i w okolicach bocznych lusterek, co prawda ten problem też da się zwalczyc, ale albo kosztem pierszego problemu, albo cała rzecz ciągnie się niemiłosiernie długo - samochód jest idealnie przejrzysty po... jakichś...
~PIWKO
Hatchback 1.4 i 16V 103KM 76kW
nie mam problemów z zaparowanymi szybami, trzeba jedynie odpowiednio ustawić wentylację ale tu zaczynają się schody. system regulacji nadmuchów jest jakiś taki pokręcony (otwieranie nadmuchu zimnego powietrza) i niedopracowany, wentylator chodzi za głośno. klimy w warunkach letnich jeszcze nie używałem, mam nadzieję, że się sprawdzi.
~Piciu, Poznań piciu10@interia.pl
Hatchback 1.4 i 16V 103KM 76kW
W naprawdę trudnych warunkach drogowych, jesienią i wiosną w deszczu, możliwe jest zaparowanie tylnych bocznych szyb. Sytuację ratuje włączenie klimy lub mocniejsza wentylacja. Z moich obserwacji jednak wynika, że w innych autach jest podobnie lub jeszcze gorzej...
~Sztefan
Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW
Samochód nie ma z tym żadnych problemów. Jak na diesla szybko nagrzewa się i daje mojej połowicy dużo radości z gorącego nawiewu w chłodne dni. Szyby rzadko parują a jeśli się to zdarzy można szybko je odparować nie używając przy tym klimatyzacji.
~Daaweed
Hatchback 1.4 i 16V 103KM 76kW
W moim aucie pokrętło nawiewu potrafi przekręcić się dookoła i nei włączyć więc trzeba je mocniej wcisnąc albo wymienić na nowe. Kratki plastikowe trochę się poprzestawiały ale nie ma to wpływu na chłodzenie i grzanie.
~Emigrant
Hatchback 1.4 i 16V 84KM 62kW
Przeciętnie można powiedzieć. 99% ma popsuty przepalony 1 i 2 bieg nawiewu wentylacji. Używając 3 lub 4 jest troche głośno. Plusy to takie ża auto szybko się nagrzewa i zimą nie ma problemu z ciepłym nawiwiem.
~lrgn
Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW
klimatyzacja slyszalna (nie mowie o nawiewie), poza tym jakos trudna ja ustawic, zeby dawala satysfakcjonujaca temperature, ale moze to moje zboczenie ;)
~tajger
Hatchback 1.4 i 16V 103KM 76kW
Auto grzeje i chłodzi w zadowalającym stopniu. Zimą silnik dogrzewa się dość szybko jeśli nie damy maksymalnego ogrzewania kabiny.
~moskwiak
Hatchback 1.4 i 16V 103KM 76kW
W lato bez klimy nie bardzo idzie wysiedzieć a juz z opcją skóry to nie polecam natomiast zimą nagrzewa sie w miare bystro
~Krzysiek
Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW
Wentylacja jest super, można ustawić obieg zewnętrzny lub wewnętrzny, samochód nagrzewa się bardzo szybko, klima bez zarzutów.