Lista ocen Rover 25 (40) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PIWKO
Hatchback 1.4 i 16V 103KM 76kW
ponieważ w czasie jazdy najważniejsze jest dla mnie dotarcie do celu w jednym kawałku, dlatego staram się nie przekraczać 90km/h, a z regóły jadę 80-85 , cisza i spokój z tym związany są nie do przecenienia (mogę jechać 6 - 8 godzin i się nie zmęczyć jazdą). szumy wiatru są wtedy niesłyszalne, silnik pyrka sobie spokojniutko na 2200 - 2400 tyś obr., dziecko śpi w foteliku, a ja nie musze podnosić głosu rozmawiając z żoną albo słuchać cicho...
~JARORYGUL
Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW
Oj tu już gorzej; wiem, że w samochodzie niby kompaktowym nie ma co liczyć na cuda pod tym względem, ale przy wyższych, NIE WYSOKICH! (bo już ok. 2400-2700) obrotach jest niemiłosiernie głośno, jak to ogłosiła moja siostra "jak w samolocie". I to wszystko mimo wyciszenia komory silnika i to podwójnej!
~Pawel76
Hatchback 1.4 i 16V 103KM 76kW
Bardzo dobrze, w granicach 1.5-2.5 tys obrotów. Ok 3 tys i przy wciśniętym gazie robi się głośno. Na szczęście przy jeszcze wyższych obrotach nie robi się tragicznie. W okolicach 100km/h uciążliwy się robi szum powietrza wokół dość dużych lusterek.
~Sztefan
Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW
Jeżdżąć do 110 km/h jest bardzo przyjemnie. Silnika i pędu wiatru praktycznie nie słychać. Przekraczając tą barierę od około 130km/h silnik zaczyna dawać znać o sobie i słychać zdecydowany jego pomruk. Takie uroki Diesla. W common-rail jest dużo lepiej.
~Michał P
Streetwise 2.0 ITD 101KM 74kW
Silnik disla w tym aucie pracuje niestety dość głośno co jest słyszalne zwłaszcza przy prędkości powyżej 120 Km na godzinę, w tym momencie możliwość prowadzenia cichej konwersacji jest mało możliwa.
~lrgn
Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW
halasuje silnik, skrzypia plastiki, a na samym zaplonie slychac nawet w miare glosno silniczek klimatyzacji. przy wiekszych predkosciach nie ma zbyt duzego komfortu jazdy
~Jan M
Hatchback 1.4 i 16V 103KM 76kW
Jak na te lata samochodu OK ale Mogło by być lepiej do 120 km/h jest jeszcze dobrze od 160Km/h zostaje nagłośnienie w samochodzie tylko nam podkrecić
~moskwiak
Hatchback 1.4 i 16V 103KM 76kW
Bo trzeszczy WSZYSTKO i warczy pod machą jak by conajmniej V6 siedziało a niech się wentylator załączy to dobre radio bez wzmaka nie da rady
~Krzysiek
Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW
Silnik diesla jest głośny, ale nie przeszkadza to w zupełności. Silnik bardzo ładnie pracuje i przyjemny dźwięk jego pracy, szczególnie przy otwartym oknie.
Dziennik kosztów dla Rover 25
6,6
8,1
8,6
~Piciu, Poznań piciu10@interia.pl
Hatchback 1.4 i 16V 103KM 76kW
Silnik nie hałasuje zbytnio. Może dlatego, że zagłusza go cicho powarkujący tłumik końcowy od Remusa. Ale on naprawdę delikatnie pomrukuje.