Lista ocen Rover 400 I Kombi (71)

~Inom
Kombi 2.0 i 136KM 100kW
Mim swoich mankamentów, ten samochód ma jedną kluczową zaletę , przy postawieniu go obok samochodu z podobnego rocznika i za podobną cenę bije go na głowę stylistyką i wyposażeniem wnętrza, brak tandetnych plastików, wszystko ładnie spasowane.(śmiało nieobeznani w temacie go wycenią na przynajmniej 5-10tyś zł więcej niż kosztował). Ma wspaniały agresywny(sportowy - nieraz mi się zdarzyło że kierowcy w nocy zwalniali mi lewy pas myśląc że...
~g_i_s@interia.pl
Kombi 2.0 i 136KM 100kW
Jak na używane autko - b. dobrze! Może trafiłem na dobrego porzednika, bo Rover nie był sponiewierany (choć był lekko stukniety). A Rover, o którego się nie dba lubi się psuć. Nie mówię o głaskaniu, ale wymianach płynów, klocków, pasków itp. i przede wszystkim regulacjach. Jak sie w kole coś tłucze, to warto sprwdzić czy się wyważenie kól nie poszło przejśc a nie czekać do zmiany sezonu. Do tej pory rzeczywiście coś się zdąży w podwoziu...
4,1
~Andrzej
Kombi 2.0 i 136KM 100kW
Pozytywnie oceniam to autko, naprawdę, gdyby nie IG to byloby super.
~andre111
Kombi 1.6 i 122KM 90kW
silnik chodzi naprawdę super!!!bardzo dobrze przyspiesza nie mam naprawdę kłopotów przy wyprzedzaniu?oczywiście po dokonaniu zakupu wymieniłem wszystkie paski oleje i płyny (Silnik)
~Michal
Kombi 2.0 i 136KM 100kW
wspaniałe auto dla osób lubiących posiadać namiastkę elegancji i czegoś innego niż reszta, za jakiś czas będzie się liczyło posiadanie czegoś unikatowego innego, a nie tam bmw, mercedesa, czy forda, które na każdym rogu ulicy będzie można zobaczyć
~sirtomazy
Kombi 2.0 i 136KM 100kW
auto na pewno warte polecenia, wygodne, dużo miejsca, przyzwoite osiągi, co prawda zawsze można sie do czegoś przyczepić - ale po co, jeżdzi bezawaryjnie, dużo nie pali, ładnie się prezentuje, jest dobrze
4,1
~Druidmg@wp.pl
Kombi 1.8 TD 88KM 65kW
Im mocniej się dba o samochód tym dłużej będzie nam służył. Ja trafiłem zadbany model:-)
~t.wilf@ntlworld.com
Kombi 2.0 i 136KM 100kW
Jak na swoja klase auto bardzo dobrze wykonane (wykonczenie), z wysmienitym silnikiem (szkola japonska), ktore ciezko zajezdzic doswiadczonemu kerowcy. No i wyglad barzo ok (kolor british racing green polecam).
~endi
Kombi 1.6 i 112KM 82kW
Samochód naprawdę godny polecenia, wyróżnia się na drodze, prowadzi się go bardzo komfortowo, największymi minusami jest poziom głośności we wnętrzu powyżej 120 km/h oraz spalanie po mieście.
~Grzegorz
Kombi 2.0 i 136KM 100kW
Dobre autko, z bardzo dobrym wyposażeniem (skóra, ABS, AIRBAG, klima, szyber, elektryka itp). No i nie ma wielu takich na ulicach:)
Rover 400 I Kombi