Lista ocen Rover 45 (61) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 68 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sheyk20
Sedan 2.0 TD 101KM 74kW
Zaczne moze od bagaznika, bo to mnie pozytywnie zaskoczylo - jest duzy, a to moze malo powiedziane. Niektore kombi maja mniejsze!! A jak sie polozy jeszcze tylne siedzenia, to mozna pakowac konia z kopytami =) A gdy chodzi o pasazerow, to jezeli na przodzie pasazerowie sie \"rozsiada\", to tyl juz nie grzeszy taka duza przestrzenia. Ogolnie nie jest zle, w koncu ten sedan nie jest jakichs wielkich gabarytow, zeby spodziewac sie od niego cudow.
~Lukasik79
Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW
dla pasażerów z przodu przestrzeni jest dośc. można bardzo wygonie podróżowac nawet 1000 kilometrów i nie czuć zmeczenia nie ma obawy że dostanie sie klaustrofobi czy zdretwieją nogi. fotell kierowcy można ułożyć jak tylko sie chce ma mnustwo mozliwości(góra, dół, przód, tył, i oparcie według wlasnego uzanania)tylko z tyłu miejsca nie jest za wiele jeśli ktoś ma ponad 180cm wzrostu to nie polecam poróży na tylnym siedzeniu
~BLUE
Sedan 1.8 i 16V 117KM 86kW
Kierowca i pasażer z przodu mają sporo miejsca. Wystarczająco wygodnie, aby wybrać się na długą trasę. Można się przeciągnąć i rozprostować nogi, pod warunkiem wysunięcia foteli do tyłu. Tył - jak dla mnie porażka. Mało miejsca na nogi. Samochód z zewnątrz wydaje się spory, ale miejsca z tyłu jest niewiele. Dla mnie max 4 osoby i na szybkie wypady za miasto.
~Johnny007
Hatchback 1.8 i 16V 117KM 86kW
Z przodu multum miejsca, wygodne i komfortowe fotele. Na długich trasach spisują się również wyśmienicie. Piękna skórzana tapicerka. Z tyłu jest miejsca dla 2 osób, jednak odrobinę za mało miejsca na nogi przy wyregulowanym siedzeniu kierowcy. Za pasażerem lepiej. Na + podłokietnik.
~freeman53
Hatchback 1.8 i 16V 117KM 86kW
Tu słabo, kierowca pomimo regulacji kierownicy na mało miejsca, ja wciskam się . Jeśli ktoś nie waży 110 km i nie ma 180 nie będzie tego tak odczuwał, ale dla mnie w tym samochodzie to największa porażka. Tył po odsunięciu przednich foteli też wiele do życzenia.
~A.J
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
Z przodu jest ok. Wygodne siedziska z modelu 75. Z tyłu niestety fatalnie. Miejsca na nogi tylko dla dzieci. (wszystko przez te ogromne i komfortowe fotele) Bagażnik 470l bardzo przestronny. Niestety wersja sedan ogranicza załadunek ale i tak wiele można zabrać.
~hideoosw
Hatchback 2.0 TD 113KM 83kW
Z przodu pełno miejsca, ale po odsunięciu przedniego fotela do tyłu, z tyłu nie jest już zbyt wygodnie i przeszkadzał mi z tyłu zbyt szybko opadajacy dach, mam 180cm wzrostu i zawadzałęm głową o podsufitkę ale z tyłu nie jeżdżę więc nie widzę problemu
~lbastro@wp.eu
Sedan 2.0 TD 101KM 74kW
mam 2 dzieci - foteliki z tyłu mieszczą się idealnie i czasami miedzy nimi siada żona, a nie jest anorektyczka (tęga też nie jest ;) ). Ja dbam o brzuszek i mimo 190 cm i blisko 100 kg czuje przestrzeń na siedzeniu dla kierowcy.
~MatiO
Hatchback 1.8 i 16V 117KM 86kW
Gdy odsunę sobie fotel, żeby było mi wygodnie, pasażer za mną (zakladamy, że ma powyzej 1,60m) nie ma za dużo miejsca na nogi. W aucie mieszczą się max. 4 dorosłe osoby, o ile ma im być wygodnie.
~Myski
Sedan 1.8 i 16V 117KM 86kW
Tutaj zależnie od wzrostu, przy wysokich osobach ktoś musi pójść na ugodę. Jeżeli wysokie osoby z przodu to z tyłu nie pozostaje zbyt wiele miejsca, ale jako kierowca nie mogę narzekać na brak miejsca.