Lista ocen Rover 75 Sedan (105) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 135 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Sedan 1.8 120KM 88kW
Duży plus samochodu. Niby auto duże, więc wydaje się oczywiste, że i miejsca w środku sporo, ale... to nie jest reguła, różnie z tym bywa. Tutaj jednak spory rozmiar auta idzie w parze w dużą przestrzenią dla kierowcy i pasażerów. Ja, jako kierowca, nie mogę narzekać absolutnie na nic w tym aspekcie. Miejsca mam pod dostatkiem, jest bardzo wygodnie. Jako pasażer swoim samochodem jechałem tylko raz i krótko, więc niezbyt pamiętam jak to było,...
~mit93
Sedan 2.0 CDTi 131KM 96kW
Jak na tę klasę auta - zdecydowanie za mało miejsca w kabinie. Nie jestem wysoki - mam 175 cm, a za mną (za fotelem kierowcy) dla dorosłej osoby zdecydowanie nie ma miejsca na nogi. Nawet dzieciom jest niewygodnie. O podróży 3 dorosłych osób na tylnej kanapie mowy być nie może - osoby siedzące przy drzwiach głowami dotykają sufitu. Wystarczająca jest za to ilość miejsca nad głowami na przednich fotelach. Bagażnik bardzo duży, ale głęboki,...
~Thrillco
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
O ile kierowca i pasażer nie beda i nie powinni narzekać, bo można sie rośąść, wrecz \"rozwalić\" jak na salonowym fotelu z przodu (brakuje tylko kominka itelewizora by się poczuć jak w salonie) o tyle przy takim gabarycie auta z tyłu nie ma rewelacji. Owszem 3 osoby przeciętnego gabarytu wchodza i się mieszczą ale moga mieć zastrzezenia do przestrzeni na nogi, szczególnie gdy kierowca i pasazer należą do osób wyższych i tez potrzebujących...
~Thrill
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
Kierowca i pasażer z przodu mają wszystko, ci z tyłu moga mieć znacznie gorzej. Auto mimo że duze to zbudowane na płycie podłogowej BMW serii 3 więc nie powala przestrzenią. Wszystkie niedogodnosci wynagrodzą kosmicznie wygodne fotele i brytyjska jakośc skóry, która po 200tys. przebiegu w moim R75 niewiele różniła isę od fabrycznie nowej. Zero przetarć. Przez to że fotele i kanapa sa duze to...przestrzeni jest nieco mniej.
~james
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
z przodu ok, kierowca wygodnie, po przejechaniu dłuższej trasy ok.300km zaczyna boleć pupa i plecy, z tyłu w zależności od wzrostu pasażera i kierowcy dość mało miejsca na nogi, chyba ze wozicie ludzi do 170cm to ok, kupując myślałem że jest większy, octavia oferuje więcej przestrzeni dla pasażerów z tylnej kanapy
~POLICJANT
Sedan 2.5 V6 177KM 130kW
Fotele elektrycznie regulowane z pamięcią. Kiedyś myślałem że to zbytnie fanaberie i wystarczy zwykłe pokrętło. Jednak podczas dłuższych wycieczek co chwila przestawiam położenie zwłaszcza kąt pochylenia oparcia. Mimo że fotele są naprawdę komfortowe. Z tyłu jest bardzo niski. Osoby z 1,75m dotykają głową dachu.
~Michal
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
Auto jest duże i jak się nie przesadzi z ustawieniem przednich foteli, to zarówno Ci z przodu jak i Ci z tyłu będą mieli bardzo wygodnie. Jak się odsunie przednie fotele ma naksa to z tyłu faktycznie robi się ciasno. Ale przy wzroście kierowcy 175cm nie sięgałoby się do pedałów ;)
~KLN
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
Z tyłu badzo dużo miejsca. Pasażerowie siedzący na tylnej kanapie podróżują w bardzo komfortowych warunkach. Fotel kierowcy sterowany elektrycznie w każdej płażczyźnie dzięki czemu kierowca na pewno dopasuje ustawienia do swoich potrzeb i wygody.
~Wesley23
Sedan 2.0 V6 150KM 110kW
Kabina mi osobiście wystarcza, aczkolwiek jak na auto tej klasy niektórym może brakować przestrzeni. Stosunek wielkości kabiny do wielkości nadwozia raczej niekorzystny, możnaby wycisnąć więcej z auta o dł. 4,75 m.
Dziennik kosztów dla Rover 75 Sedan
6,9
13,7
12,1
~msprinter
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
Dla człowieka w średnim wzroście przestrzeni z przodu jest wystarczająco, pasażerowie również nie mogą narzekać. Z tyłu bardzo wygodnie mogą podróżować dwie dorosłe osoby, środkowe miejsce na kanapie niewygodne.
Rover 75 Sedan