Lista ocen Rover 800 (34) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~roiven@interia.eu
Sedan 2.0 Sport 197KM 145kW
są niektóre drobiazgi z którymi trzeba czasami sobie radzić ale co to dla ciebie jesli jestes pasjonatem, przeciez zrobienie czegos dobrze daje dużą satsfakcje, są drobiazgi ale za to dużo elementów są jak z salonu np lakier gumy wewnatrz dzwi i wiele wiele innych, ze schowkiem żeby sie zamykał była udręka nową śrube wstawilismy czesto w tych modelach klamki sie wyłamują, srodkowe kratki opadały ale naprawiłem, na desce rozdzielczej świce mi...
~SVG
Sedan 2.7 SI/Sterling KAT 169KM 124kW
Wsumie to mnie nigdy nie zwiódł zeby sie nie dało jechać, było tam pare takich pierdół jak : zamki w dzwiach ale było to spowdowne raczej ich złym urzykowaniem przez pasarzerów (one w środku są zrobine tylko z plastikiu) 30 zł sztuka, mechanizm wycieraczek czasmi sie zacinał 100 zł na szrocie, a no jeszcze wada fabryczna budowa i mocowanie czujników ABS-u jak sie wiedzie w jkieś gałeżie czy coś to odrazu sie urywają 100 zł sztuka. ale to jest...
~Jakub
Sedan 2.0 I/SI 136KM 100kW
Typową przypadłością tej jednostki jest wyciek oleju spod uszczelki głowicy, poza tym silnik wykazuje się sporą bezawaryjnością. Często psują się jakieś drobiazgi we wnętrzu, odmawia współpracy centralny zamek, elektrycznie opuszczane szyby, odkleja się daszek nad zegarami, zrywają się linki bagażnika lub wlewu paliwa, przełączniki nie funkcjonują jak powinny i tym podobne.
~qba2222
Sedan 2.0 I/SI 136KM 100kW
Jest dobrze do 100000km jesli sie dba o auto i robi co trzeba. Pozniej wychodza drobiazgi - rozrusznik, pompa wodna (195zl nowa - zadziwiajaco tanio jak na taki egzotyczny samochod), pompa wspomagania, przelaczniki od ogrzewania , znieksztalcenie deski rozdzielczej.
~zbibi
Coupe 2.0 i Turbo 180KM 132kW
Uszkodzenia klamek zewnętrznych. Uszkodzenia zamków (elementy wewnątrzętrzne ). Instalacja elektryczne brak masy powoduje różne dziwne objawy. Radio raz gra a raz nie gra. Otwierasz okno a po chwili nie możesz go zamknąć. Cuda niewidy.
~rowerek między nogi
Sedan 2.5 D 118KM 87kW
szyby...cała elektryka często ulegają samo spaleniu więc uważajcie na kłęby dymu z auta,,drogie naprawy...brak części nie ma w katalogach,,,serwis banda idiotów ,,,silnik lubi sobie cieknąć dosłownie wszędzie,,
~Senn
Sedan 2.0 I/SI 136KM 100kW
Z usterek jakie mnie spotkały podczas 2 letniego użytkowania auta to: - cieknąca pompa wody - zużyta uszczelka miski olejowej - awaria przegubu zewnętrznego - zimne luty skrzynki bezpieczników
~anty rover
Sedan 2.5 D 118KM 87kW
nono stop walące się coś jakies wężyki pompki hamulce części brak pompa wtryskowa to tak z 3 razy wymieniałem ,,+ pompa zasilająca ,,kupicie to autko to będzie wasz największy błąd życiowy
~ZlobEk
Sedan 2.5 D 118KM 87kW
ułamała się lewa zewnętrzna klamka (w serwisie ponad 4 stówy - używana tylko 100), czasami wcześniej zawieszał mi się moduł sterujący szybami i szyberdachem
Dziennik kosztów dla Rover 800
11,3
11,1
~Tulin, tulin@go2.pl
Sedan 2.5 D 118KM 87kW
Wszystkie brytyjskie auta sa awaryjne. Drobiazgi sie psuja takie jak- elektryka (szyby lusterka fotele szyberdach), uklad chlodzenia ma czesto przecieki.