Lista ocen Rover 800 (29) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 47 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~roiven@interia.eu
Sedan 2.0 Sport 197KM 145kW
zdecydowanie nie kupisz nic innej marki z takim wyposażeniem i za takie pieniądze jezeli chodzi o mój konkretny model z tymi silnikami mało ich jest i cięzko znaleźć w dobrym stanie ale jak już bedzie brac brać bo warto, mój jest rok `95 w tamtych latach jego konkurentem był merdeces jeden z pierwszych \"okularników\" i rover z pełnym wyposażeniem był wiele droższy od mercedesa też full opcji a na dzień dzisiejszy zobaczcie jak sie sytuacja...
~zbibi
Coupe 2.0 i Turbo 180KM 132kW
Niska cena za samochód w sumie luksusowy z wyższej półki. Ładny doskonale wyposarzony ale zawodny i ceny części kosmos. W serwisie hydrauliczny siłownik sprzęgła ( żeliwna tulejka 10cm o średnicy 2cm z cylinderkiem i odpowietrznikiem 1050zł - koszmar.
~Marcin
Hatchback 2.5 D/SD 118KM 87kW
Jesli chodzi o uzywane auta to mozna tanio nabyc swietny egzemplarz. Przewazaja auta bogato wyposazone - ABS i elektryka to podstawa, ponadto skora, klimatronic itp
~Senn
Sedan 2.0 I/SI 136KM 100kW
Nie będę pisał o cenie za jaką kupiłem ten samochód bo to śmiech na sali. Nie rozumiem innych kierowców, którzy za badziewie potrafią zapłacić dużo więcej.
~Jakub
Sedan 2.0 I/SI 136KM 100kW
Rzadko spotykane na giełdach, mają jednak dość niską cenę w stosunku do wartości gdyż jest na nie niewielki popyt i obawa przed mało popularnym modelem.
~SVG
Sedan 2.7 SI/Sterling KAT 169KM 124kW
Jak wyrzej napisałem Luksus za małą kasę bo w tej chwili Piekne zadbane auto można kupić w granicach 10 -15 tyś zł .w pełnym wyposarzeniu.
~Piotr, hifi@op.pl
Hatchback 2.5 D/SD 118KM 87kW
Nie kupi się w Polsce 8 letniej limuzyny z pelnym wyposażeniem i w tak dobrym stanie za mniej niż 20tys. R800 powinien się bardziej cenić!
~PEPOHI
Sedan 2.0 I/SI 136KM 100kW
Za darmo jak za tą klasę samochodu , mit o drogich i trudno dostępnych częściach , zawsze można się zrzeszyć -roverki.pl
~pawelek_z@interia.pl
Sedan 2.5 D 118KM 87kW
cena nowego trochę za wysoka ale używanego zbyt niska w porównaniu z beją czy merolem z tegoż samego rocznika

Usterki Rover 800

Rover 800 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~ZlobEk
Sedan 2.5 D 118KM 87kW
wysoka jakość auta przejawia się w niskej cenie rynkowej i wysokimi stawkami w serwisach