Lista ocen Rover 800 (34) - Widoczność

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~roiven@interia.eu
Sedan 2.0 Sport 197KM 145kW
przód i boki super ale tyłu nie widać przez tylną szybe ale jak sie przyjży to taki cieńki czarny pasek u dołu szyby sie da dostrzec zreszta ja i tak parkuje tylko tyłem i na prawe lusterko tylko, lusterka są wystarczającej wielkości jak dla mnie, tylne też jest duże ale całego dużego i szerokiego tyłu w nim naraz nie zobaczysz trzeba troszeczke głową najpierw w lewo potem w prawo, żeby widziec wszystko co sie za tobą znajduje (np. przy...
~Piotr, hifi@op.pl
Hatchback 2.5 D/SD 118KM 87kW
Do tyłu bardzo dobra.Czasem przeszkadzają dość grube słupki boczne i przednie podczas ciasnych zakrętów.Światła długie świecą na prawie pół kilometra,choć krótkie mogłyby być lepiej dopracowane.
~Caaliffa
Coupe 2.7 24V 169KM 124kW
Widoczność jak dla mnie jest bardzo zadowalająca. Mała strefa pola martwego, lusterka boczne sa perfekcyjne jeśli chodzi o wielkość oraz realna odległość pojazdów za Tobą
~PEPOHI
Sedan 2.0 I/SI 136KM 100kW
doskonała widoczność , nic nie przeszkadza. Wiadomo trzeba się przyzwyczaić i wyczuć samochód bo na początku sprawia wrażenie trudnego do ogarnięcia, d ł u g i ...
~szymon921
Sedan 2.7 SI/Sterling KAT 169KM 124kW
Niestety, to chyba najgorsza strona tego auta. Do tyłu widoczność jak w żuku. Tylko lusterka, bo klapa za wysoka. Auto jest duże i nie jest łatwo go wyczuć.
~Filip.T
Sedan 2.7 SI/Sterling KAT 169KM 124kW
Widoczność bdb w każdą stronę oczywiście oprócz tyłu... Ze względu na gabaryty auta trzeba uważać przy cofaniu i parkowaniu(sedan)
~Robert Szymański, Szczecin, e-mail: szym4@poczta.onet.pl lub szym4@wp.pl
Sedan 2.7 SI/Sterling 177KM 130kW
elktryczne lusterka, dobre ogrzewanie powodują, że przez widoczność jest O.K., jedyny problem to widok przez szybę tylną
~mirek
Coupe 2.5 SD 118KM 87kW
pomimo świetnej widoczności na początku trudno go wyczuć ze względu na prawie 5m długości
~Jakub
Sedan 2.0 I/SI 136KM 100kW
Stosynkowo dobra widoczność do przodu, widoczna krawędź maski, natomiast trudno wyczuć koniec samochodu.
Dziennik kosztów dla Rover 800
11,3
11,1
~Elvis
Sedan 2.7 SI/Sterling KAT 169KM 124kW
Wycieraczka zostawia 1/4 szyby od strony pasażera nietkniętą, poza tym lusterka świetne