Lista ocen Saab 9-3 II (10)

~Przemek
SportSedan 1.8 122KM 90kW
polecam samochód pomimo mojej przygody z zajechanym silnikiem.
~Saab Pilot
SportKombi 1.8 122KM 90kW
Fajnie zaprojektowane, nietuzinkowe auto. Doskonałe światła (mam soczewki nie xenon), wielufunkcyjny climatronic, bardzo dobry fabryczny zestaw bluetooth, Doskonale idący od dołu silnik, pewny układ kierowniczy i zawieszenie które w zakrętach nie zawiedzie. Na minus potrafiące skrzypnąć na dziurze plastiki, kiepska jakość el. gumowo-plastikowych (korodująca antena na dachu oraz obudowy lusterek) z tym że to pierdoły. Ogólnie dość...
3,4
~badasskris@hotmail.com
SportKombi 1.8 122KM 90kW
Samochod jest absolutnie piekny, ma dusze, styl i niepowtarzalny klimat; ale jakosc wykonczenia na poziomie Daewoo ze sporym przebiegiem; lepiej jest go ogladac z zewnatrz niz prowadzic po wybojach miejskich.
~Krzysztof Paluczek
SportKombi 1.8 122KM 90kW
Wyposażenie tej wersji jest nienajbogatsze. Pierwsze 7000km bez najmniejszego zgrzytu. Miło patrzeć na to auto.
~Adriano90
SportSedan 1.8 122KM 90kW
przestronne auto na codzie. przyjazne dla kierowcy bezpieczne i niebagatelnie komfortowe. bezawaryjne ceny części przystępne prawie wszystkie od GM. skromne z zewnątrz bogate w środku
2,6
~Jan Wrocek
SportKombi 1.8 122KM 90kW
Saab 9-3 jest przepięknym samochodem tyle że to tylko jedyna jego zaleta. I po 4 latach już mi się opatrzył. Cała reszta to dobra dla pospolitego Daewoo. Jakość materiałów zwieszenie,wyciszenie to porażka. Największy wstyd to miałem, jak kuzyn Passatem\'02 130kM TDI z kompletem pasażerów zostawił mnie daleko w tyle... a ja tylko w dwie osoby...obciach. Tak naprawdę to Vectra tyle że w innym ubraniu, z zewnątrz ten garnitur ładniejszy ale...
~malin_a
SportSedan 1.8 122KM 90kW
polecam każdemu takie auto ! bardzo wygodne i ujmujące swoją wygodą. Mam go od 3 miesięcy i nie zamieniłbym na żaden inny.
~ziecdam
SportSedan 1.8 122KM 90kW
Odkąd go mam nie miałem żadnych niespodzianek. Można mieć niedosyt mocy, lecz rekompensuje to niska awaryjność. (Silnik)
~trytyt
SportSedan 1.8 122KM 90kW
Jak na swoją cenę to naprawdę świetny samochód, bez problemu może konkurować BMW czy Mercedesem. Niepowtarzalny "lotniczy" styl dodaje duszy temu pojazdowi. Silnik 1.8i nawet jak na najsłabszą wersję bezproblemowo daję radę.
Dziennik kosztów dla Saab 9-3 II
7,2
11,1
11,5
~Maro
SportSedan 1.8 122KM 90kW
Bardzo pozytywnie zaskoczenie nie miałem lepszego auta