Lista ocen Saab 9-3 II (26)

~Jarosław
SportSedan 2.0 Turbo 210KM 154kW
Świetne dynamiczne auto, ze świetnym designem które jasna sprawa nie musi się wszystkim podobać. Zawsze dowiózł mnie do miejsca docelowego i nigdy nie zawiódł w sportowych lecz nie koniecznie komfortowych warunkach. A że jest to moje pierwsze auto to sentyment pozostanie do końca życia
4,1
~krawiec78
SportSedan 2.0 Turbo 210KM 154kW
Silnik w zupełności wystarcza do sprawnego rozpędzania auta, jak również na bezproblemowe wyprzedzanie na trasie. Elastyczność to coś z czego słyną te samochody. (Silnik)
~trafal
SportSedan 2.0 Turbo 210KM 154kW
Sylwetka robi wrazenie, samochód albo sie kocha albo nienawidzi, specyficzne wnętrze ale oryginalne, przejżyste funkcjonalne bardzo komfortowe dla 4 osób
~A
9-3X 2.0 Turbo 210KM 154kW
silnik z turbo, jednak trzeba go utrzymywać na dość wysokich obrotach w porównaniu z Subaru Imprezą, zeby odpowiednio przyspieszał i to zarowno z miejsca, jak i przy wyprzedzaniu. no, ale jak się już wkreći na odpowiednie obroty to jest bardzo ok. Porównując 160km Imprezy do 210 km Saaba różnica jest w sumie niewielka, jesli brac pod uwagę dzielność na drodze. Spodziewalem się więcej. (Silnik)
~adamciolkowski@gmail.com
Cabrio 2.0 Turbo 210KM 154kW
Wspanialy silnik, duzy moment obrotowy. Pracuje rowno, czuc zapas mocy. Piekny dzwiek turbiny. (Silnik)
~Pepe
SportSedan 2.0 Turbo 210KM 154kW
Jak na rok jazdy to wielu uwag nie mam , a co do frajdy z jazdy to naprawdę super auto ( silnik i układ jezdny ), no i ma duszę , a takich aut jest niwiele !!! Najlepsze na świecie silniki z turbo ( myślę , że w końcu wejdą w biturbo lub w połączenia z kompresorem ) i jak na moc 200KM to palą jak diesel - tak mało 8-9 litrów/100 km . Producent powinien jeszcze poprawić zawieszenie ( wyeliminować małe usterki ) oraz nad nowymi automatami (...
~Stanisław
SportSedan 2.0 Turbo 210KM 154kW
Jeżeli saab to tylko 9-3 AERO (znawcy tematu wiedzą o co chodzi)
~Azor
SportSedan 2.0 Turbo 210KM 154kW
Super auto. Jak przejadę nim 10t km lub więcej to może zmienię zdanie. W tej chwili jestem z niego bardzo zadowolony.
~maczo@notowany.pl
SportSedan 2.0 Turbo 210KM 154kW
Moc rozwijana w doładowanych silnikach Saaba to czysta poezja. Nie agresywne przyśpieszenia, tylko harmonijne rozwijanie mocy, którego efekty widać najbardziej po prędkościomierzu. (Silnik)
~daniel
SportSedan 2.0 Turbo 210KM 154kW
Ogólnie auto całkiem przyjemne. Pełne wyposażenie, dobre osiągi i niewielkie spalanie ułatwiają jego polubienie. Należy jednak dodać, że sabowi bliżej jakością wykonania do opla niż bmw czy merca. Jeżeli miałbym go zakwalifikować do jakiejś klasy to na pewno nie do premium. Za bardzo śmierdzi oplem.