Lista ocen Saab 9-3 II SportSedan (113) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 82 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Navigator-3000
SportSedan 1.9 TiDS 150KM 110kW
Na poczatku zdawalo mi sie ciasnawo,po przesiadce z Focusa II ale jest OK,chociaz chyba jedno z ciasniejszych aut segmentu D , z czasem sie przyzwyczailem,przednia szybe moge dotknac reka posrodku bez odchylania sie,w np.Fordach to niemozliwe.Siedzi sie tez nisko,mam ustawione siedzenie na maxa (wysokosc) a i tak jest nizej niz w Focusie na minimum.Ale to auto ma taka bryle,ogolnie przytulnie sie siedzi,z tylu mialem okazje podrozowac rowniez...
~krawiec78
SportSedan 2.0 Turbo 210KM 154kW
Miejsca z przodu jest wystarczająco dużo, nawet dla wysokiego kierowcy i pasażera, jednakże przy takim układzie i cofniętych maksymalnie fotelach osoby które mają przyjemność jechać na tylnej kanapie będą odczuwały dyskomfort spowodowany bardzo ograniczoną przestrzenią. Będą miały również problem z wygodnym wsiadaniem i wysiadaniem. Na szczęście to auto dla mnie a nie dla 5cio osobowej rodziny ;)
~Snowyy
SportSedan 1.9 TiDS 150KM 110kW
Mam 185cm wzrostu i nie miałem żadnego problemu ustawić idealnie pozycję. Jest szeroki zakres regulacji każdej z rzeczy. Natomiast siadając samemu za sobą jest już trochę gorzej - nadal jest dużo komfortu i miejsca na głowę, lecz na nogi już jest trochę gorzej, co nie znaczy że nie da się tam wysiedzieć - po prostu nie jest idealnie.
~Saab 9-3 2007 180KM diesel
SportSedan 1.9 TTiD PF 180KM 132kW
Kierowca i pasażer siedzi wygodnie, zwłaszcza kierowca. Przy 1,85cm można spokojnie się rozsiąść. Jeżeli chodzi o pasażerów za kierowcą to trzeba trochę cofnąć siedzenie jak już bedzie ktoś za nim siedział, nie jest to mietek bo tam jest więcej miejsca, jednak kierowca nie cierpi na tym nie wiadomo jak, jak jadą tam osoby do 1,80 to nawet cofać nie trzeba.
~Adriano90
SportSedan 1.8 122KM 90kW
przód wystarczający dla codziennego użytkowania-długie trasy pokonywane z przyjemnością. tył dla dzieciaków-ok długonogi może mieć kilka zastrzeżeń ale to jeszcze nie ciasnota. Swietne fotele z dobrej jakościowo skóry renompensyja brak tych 3cm pomiędzy tylna kanapą a fotelami przednimi jakie by sie przydałyt
~JayRay
SportSedan 1.9 TiDS 150KM 110kW
ja pierwszy raz wsiadlem to od razu wiedzialem ze to auto dla mnie;auto typowo dla kierowcy ;wygodne fotele kokpit jak w bmw zwrocony w strone kierowcy;ma sie uczucie jakby auto bylo masywniejsze niz w rzeczywistosci dzieki duzej desce rodzielczej, z tyłu nikt nigdy nie narzekal jednak nie jest to auto bardzo przestronne
~michalf1@o2.pl
SportSedan 2.2 TiD 125KM 92kW
Rodziny jeszcze nie mam dlatego jak dla mnie z przodu wystarczająco na mam prawie 190cm. Z tyłu miejsca znacznie mniej dla takich ludzi jak ja ale nie kupowałem tego auta z myślą o pasarzerach, rodziny tez jeszcze nie mam. Spory bagażnik w którym wszystko się mieści od wędek po narty itp.
~Krzysztof K.
SportSedan 2.0t 175KM 129kW
Mam prawie 2m i jadąc samemu jest bajecznie wygodnie. Przy 4 osobach na pokładzie i dłłłługiej trasie trzeba nieco się wsunąć i pójść na kompromis dla pasażera z tyłu ale i tak da się przejechać 1600km na raz bez bólu pleców czy podkurczonych przesadnie nóg.
~Motomanka
SportSedan 1.9 TiD 120KM 88kW
Z tyłu nie powala na kolana ale dodam że ten sam fotelik miałem w volvo v70 i synek i tak kład buty na zagłówku fotela przedniego bez problemu. Bez problemu kładzie też w saabie. Więc wydawałoby się że volvo V70 to ogrome auto i miejsca pełno... Tak ale w bagażniku.
~JoeBo
SportSedan 2.0t 175KM 129kW
Przestrzeń dla kierowcy i pasażera siędzącego obok, nienaganna. Jest gdzie nogi wyprostować. Ciut gorzej już jest z tyłu. Tam pasażerowie mają już mniej miejsca na nóżki ale komfort pozostaje zachowany. No cóż. Tak wielki bagażnik musi znaleźć gdzies swoje odbicie :)
Saab 9-3 II SportSedan