Lista ocen Saab 9-3 II SportSedan (99) - Widoczność

Na liście zabraknie 96 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Saab 9-3 2007 180KM diesel
SportSedan 1.9 TTiD PF 180KM 132kW
Komfort jest przyzwoity, wygodne siedzenie kierowcy -elektryczne z pamięcią, podgrzewane; w kierownicy możemy ustawiać komputer - zestaw głośnomówiący połączony przez bluetooth, sterowanie radiem, sprawdzenie spalania, ustawienie tempomatu. Na desce rozdzielczej fajnie wszystko podświetlone w zależności od pory dnia, bądź własnych ustawień. Fajnie wkładany kluczyk nie jak we wszystkich autach w kierownice tylko zaraz pod drążkiem zmiany...
~koneser
SportSedan 1.9 TiD 120KM 88kW
zacznę może od wad-krótka szyba przednia-problem ze światłami-trzeba stawać po prostu dobry kawałek przed sygnalizatorem,(ale tym samym już łoś do środka raczej nie wleci w razie czego:)) do tyłu też kiepski widok-ale są czujniki także bajka-problem jakby nie istniał, dość szerokie słupki przednie- trzeba trochę mocniej uważać na pieszych, ogólnie myślę że porównywalnie ze średnią. rewelacyjne usterka, rzecz oczywista niby ale prawie bez pola...
~Kamil
SportSedan 1.9 TiDS 150KM 110kW
Do przodu bardzo dobra, widać prawie całą maskę co lubię. W niektórych autach maska jest tak ścięta, że prawie jej nie widać. Tutaj na szczęście tak nie jest. Z tyłu jest gorzej na co wpływ mają m.in. szerokie słupki. Z drugiej jednak strony w sedanach o podobnej wielkości którymi jeździłem wcale nie było lepiej. Poza tym mam czujniki parkowania co znacznie ułatwia manewrowanie w wielu sytuacjach.
~Navigator-3000
SportSedan 1.9 TiDS 150KM 110kW
To chyba lubie w tym aucie najbardziej,nie rozumiem osob piszacych o twardym zawieszeniu. Moja wersja (Linear) ma miekkie i sie tym autem plynie doslownie ,fotele niezbyt szerokie ale sa wygodne i miekkie, centralny schowek/podlokietnik przydaje mi sie tez.Dla 4 osob komfortowo,przy piatej z tylu juz ciasniej ale znosnie. Widocznosc do przodu i na boki super,do tylu gorzej.
~B
SportSedan 1.8t 150KM 110kW
Widoczność jest wystarczająco dobra, nic nie przychodzi mi tu na myśl, może poza nieco długą maską i dachem który nieco utrodnia w mieście parkowanie oraz ruszanie ze świateł (trzeba stawać nieco przed sygnalizatorami na drogą :)). Do przodu przez szybę jest bardzo fajnie, wszystko widać, na boki również, dobrze zaprojektowane słupki przednie nie ograniczają zbytnio widoczności.
~krawiec78
SportSedan 2.0 Turbo 210KM 154kW
Widoczność do przodu jak i do tyłu jest na przyzwoitym poziomie. Niektórym kierowcom na początku użytkowania może sprawiać trudność wyczucie odległości do przedniego zderzaka. Problem pojawia się jednak przy dojazdach do ulicy pod kątem 45. Dosyć szeroki słupek zasłania widoczność i czasami trzeba się dobrze wychylić, żeby zobaczyć czy można już jechać dalej ;)
~kaxiu
SportSedan 1.8t 150KM 110kW
Wielki plus zwłaszcza za sferyczne oba lusterka. Moim zdaniem lepsze niż systemy ostrzegające migające lampką. Jednocześnie mam przyjemność korzystać z fotochromatycznych lusterek - w przeciwieństwie do większości marek przyciemniają się wszystkie 3 (nie jest to seryjne wyposażenie, a przed liftingiem przyciemniało chyba tylko środkowe).
~MedicalDivision
SportSedan 1.9 TiDS 150KM 110kW
Do przodu: Super! jak się dobrze wychyli to widać koniec maski wiec spokojnie można parkować ;) Widoczność na boki: również dobra. Lusterka tak są ułożone że praktycznie nie ma martwego pola! Najgorzej jest do tyłu. Ale czujniki parkowania dużo pomagają i nie mam w ogóle problemu z parkowaniem.
~Mikołaj
SportSedan 1.9 TiDS 150KM 110kW
Widoczność jest dobra. Maska jest lekko opadająca i czasami ciężko ocenić gdzie samochód się kończy jednak czujniki parkowania ułatwiają sprawę. W wielu samochodach słupki A mocno ograniczają widoczność. Tutaj takiego problemu nie ma.
Dziennik kosztów dla Saab 9-3 II SportSedan
6,7
10,2
11,9
~fredi
SportSedan 1.9 TTiD PF 160KM 118kW
Okropnie źle widać na boki na \"skośnych\" skrzyżowaniach. Słupek środkowy jest bardzo szeroki i jakoś tam \"wcześnie\" się zaczyna, że trzeba się mocno wychylić do przodu żeby coś zobaczyć. No ale może się czepiam.
Saab 9-3 II SportSedan