Lista ocen Saab 9-5 I Kombi (34) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~SAABad
Kombi 2.3 t 185KM 136kW
Mam 190 cm wzrostu i jak dla mnie jest świetnie.Nie jestem może rozpieszczany ilością miejsca z przodu,ale też nie narzekam na brak miejsca.Sporo czasu zajęło mi znalezienie odpowiedniej pozycji za kierownicą,ale jak już znalazłem to jest super.Jest bardzo dobrze,przytulnie,ale w żadnym wypadku ciasno.Na tylnej kanapie jest bardzo dobrze.Osoby mojego wzrostu nie mają powodów do narzekań.
~jezatko
Kombi 2.3 T 250KM 184kW
4 (nawet wysokie) osoby mieszczą się super wygodnie. Bardzo dużo miejsca na nago zarówno z przodu jak i z tyłu. Przy 3 osobach na tylnej kanapie jest troszkę ciaśniej, ale i tak komfort jest dość duży. Wysokie osoby na pewno jeszcze docenią to, że nie opierają głów o podsufitkę, niezależnie od tego, na którym miejscu siedzą.
~infin1ty
Kombi 2.0 T 150KM 110kW
Miejsca jest dla każdego. Dobrze zaprojektowana przestrzeń kierowcy - wszystko czego możesz dotknąć przypadkiem kolanem czy łokciem jest miękkie i nie trzeszczy. Opierając 200km kolano o deskę czy łokiec o poszycie drzwi, nie czujesz żadnego bólu czy dyskomfortu. Idealnie.
~andrzejsza
Kombi 2.3 T 230KM 169kW
Z przodu dla mnie (75 kg, 185 cm) bez zastrzeżeń, dużo większe osoby znajdą dla siebie miejsce. Z tyłu (kombi) również dużo miejsca. Fotelik z dzieckiem się mieści, żona obok nigdy nie narzeka. Często w bagażniku wózek, bagaże trójki osób na tygodniowy wyjazd wchodzą bez problemu
~Aleks
Kombi 2.3 T 230KM 169kW
Co tu dużo mówić miejsca w środku jest bardzo dużo. Przestrze pasażerska wykonana z dobrej jakości materiałów, fotele niesamowite, a tylna kanapa wygodniejsza niż sofa w niejednym polskim salonie.
~snowsurfer
Kombi 2.3 T 250KM 184kW
Bardzo dużo miejsca zarównio z przodu jak i z tyłu. jest to pierwsze auto, w którym mając 195 cm wzrostu mogę za sobą wygodnie usiąść nie dotykajac kolanami przedniego fotela.
~Stephan
Kombi 2.2 TDi 120KM 88kW
Nie ma co pisać - duże auto i miejsca dla wszystkich dość. No, może piata osoba (na środku z tyłu) ma mniej wygodnie, ale... to nie van.
~adi
Kombi 3.0 i V6 24V 200KM 147kW
Bardzo duże auto ale niezbyt duży bagażnik. Oczywiście zawsze można zdjąć roletkę lub położyć siedzenia - wówczas staje się ciężarówką.
~Arek
Kombi 2.2 TDi 120KM 88kW
Bardzo dużo miejsca dla wszystkich, powiedział bym że z tyłu można podróżować w miarę komfortowo podróżować. Bagażnik duży
~Kabą
Kombi 2.3 T 250KM 184kW
Ponad normę w klasie. Dwie osoby o 185cm wzrostu usiądą jedna za drugą i nie będą narzekać na brak miejsca na kolana czy głowę.
Saab 9-5 I Kombi