Lista ocen Saab 9-5 I Kombi (38) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~skandia
Kombi 2.2 TDi 120KM 88kW
Samochód nowy to spory wydatek, ale 3, 4 letnie auta kosztują już przerażająco tanio. Kupić właśnie 3 latka to strzał w dziesiątkę, niestarzejąca się sylwetka, ogólnie trwały, ale warto znaleźć sobie zdolnego mechanika, który miał do czynienia z saabami i takiego który nie ma sumienia by kasować za usługę 2 x więcej, co się zdarza w przypadku Saaba.
~jezatko
Kombi 2.3 T 250KM 184kW
Auto było kupione w niemieckim salonie za równowartość ponad 300 000zł. Ja jestem 4 właścicielem, więc trudno mi się do tego odnieść. Jednak z perspektywy czasu, biorąc pod uwagę, że zdecydowana większość części pamięta jeszcze fabrykę i jest w bardzo dobrym stanie to myślę, że Szwedzi na jakości nie szczędzili.
~saabmen
Kombi 2.0 T 150KM 110kW
Cena zakupu tego rocznika zdecydowanie przystepna. W zamian komfortowe, dynamiczne auto. Dużo części zamiennych w dobrych cenach. Poza jedynie elementami karoserii. Średnie spalanie benzyny w mieście (warszawskie kooorki)13l.
~Aleks
Kombi 2.3 T 230KM 169kW
W tym przedziale cenowym jest to chyba najlepsza opcja (osobiście rozważałem jeszcze lancie thesis). Silnik, moc, wyposażenie, i jakość śa lata świetlne przed porównywalnymi cenowo bmw czy mercedesami.
~infin1ty
Kombi 2.0 T 150KM 110kW
Za 10k PLN dostajesz auto z którego nie chcesz wysiadać i zastanawiasz sie czy nie zostać taksówkarzem. Chociaż z drugiej strony - nie pozwoliłbyś nikomu nierozważnemu wsiąść do Twojego SAABa.
~snowsurfer
Kombi 2.3 T 250KM 184kW
Za te pieniądze nie kupimy nić większego, szybszego, cichszego i tańszego w pokonywaniu km pod warunkiem instalacji lpg ale i posiądziesz nowego członka rodziny, pasożyta który pięknie jeździ:)
~SAABad
Kombi 2.3 t 185KM 136kW
Świetny stosunek ceny do jakości.Za te pieniądze trudno znaleźć auto z takim wyposażeniem,komfortem i prestiżem.W dodatku takiego,którego nie mija się w drodze do pracy w ilości 14 sztuk dziennie.
~AAAAaaaaaaaalllleeeeeeeeee...SAAB
Kombi 3.0 TiD 176KM 129kW
za te pieniądze trudno znaleźć coś lepszego, jeden duży minus za brak fachoweo serwisu i ceny za te pseudofachowość (np. w VIPie uszkodzono mi samochód i nieudolnie naprawiono czas oczekiwania 3tyg)
~Kabą
Kombi 2.3 T 250KM 184kW
Oceniam wysoko. Kupując auto z uszkodzonym silnikiem i naprawiając wszystko bez oszczędności możemy mieć praktycznie nowe auto ze świetnym wyposażeniem w cenie typowej e46.
~timi_37
Kombi 2.3 t 185KM 136kW
Ludzie trochę boją się Saaba więc ceny nie są wygórowane. Dostajemy za to świetnie wyposażone , piekielnie szybkie i bezpieczne auto. Jak kupisz zadbany egzemplarz to się zakochasz.
Saab 9-5 I Kombi