Lista ocen Saab 9-5 I Kombi (33) - Widoczność

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Aleks
Kombi 2.3 T 230KM 169kW
Po przesiadce z seata alhambry gdzie drogę obserwowało się z góry przesiadka do szweda była malutkim krokiem w tył. Duży promień skrętu plus długa maska nie są idealnym połączeniem na ciasnych osiedlowych parkingach. Jednak przy codziennej jeździe da się do tego przyzwyczaić
~SAABad
Kombi 2.3 t 185KM 136kW
Myślałem że będzie gorzej i szczerze powiedziawczy, obawiałem się tego trochę,ale na szczęści okazało się że nie jest źle.Szyby mają sporą powierzchnię i widoczność jest na prawdę przyzwoita.Czujniki cofania dodatkowo mi pomagają w cofaniu,więc nie mam powodów do narzekań.
~jezatko
Kombi 2.3 T 250KM 184kW
To to kombi, więc auto jest dosłownie otoczone szybami. Widoczność z fotela kierowcy do przodu i na boki jest bardzo dobra. Widok do tyłu w "naturalny" sposób jest ograniczony, więc czujniki parkowana są świetnym uzupełnieniem.
~andrzejsza
Kombi 2.3 T 230KM 169kW
Czasami słupki A zakrywają część zakrętu, ale nie widzę dużego odbiegu od innych aut. Duża tylna szyba. W lusterkach widać bok pojazdu, ale nie widać elementów jego końca.
~mappi123
Kombi 2.3 T 250KM 184kW
Niestety boczne słupki ograniczają trochę widoczność przy wyjeździe z podporządkowanej ulicy. Ale poza tym wielka szyba przednia pozwala na dobrą widoczność w czasie jazdy.
~adi
Kombi 3.0 i V6 24V 200KM 147kW
Bardzo dobra, doskonałe, duże lsterka wsteczne. Mam wersję kombi, więc do tył jest nieco gorzej ale mam czujniki. Oólnie nawet moja żona sobie radzi na parkingach.
~snowsurfer
Kombi 2.3 T 250KM 184kW
Widoczność taka jak być powinna, bez zastrzeżeń. Kształt meblościanki ułatwia ogarnięcie gabarytów:) poza tym mam czujniku z tyłu, działają idealnie
~robi-1968
Kombi 2.0 T 150KM 110kW
Ma dość spory słupek A i do tego kąt pochylenia przedniej szyby jest taki, że stojąc na świtałach muszę się pochylać żeby zobaczyć kolor światła.
~Ssloniu
Kombi 2.0 T 150KM 110kW
Słupki są dosyć szerokie, bo i wytrzymałe, przecież to Saab. Słupek B zaraz przy głowie więc trzeba się wychylać.
Dziennik kosztów dla Saab 9-5 I Kombi
8,9
12,3
13,2
~skandia
Kombi 2.2 TDi 120KM 88kW
Ze względów bezpieczeństwa auto nie jest przejrzyste, szczególnie tył. Dałbym takie oceny, za tył 2, za przód i boki 5.
Saab 9-5 I Kombi