Lista ocen Saab 9-5 II Kombi (10) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~esse
Kombi 1.9 TiD 150KM 110kW
Znów niejednoznacznie. Z jednej strony mnóstwo miesjca dla kierowcy i pasażerów, zarówno na nogi jak i na szerokość. Bagażnik duży (chociaż jak patrzy się na to auto z zewnątrz do wydaje się, że powinien być jeszcze większy) i foremny, płaska podłoga po rozłożeniu siedzeń, przydatne schowki, klapa podnosi się bardzo wysoko (mam 190cm i nie dam rady się w nią uderzyć). Z drugiej strony totalny brak schowków we wnętrzu auta. Nie ma nawet gdzie...
~Haka
Kombi 2.0 t 150KM 110kW
Saab cockpit. Skierowany do kierowcy. Lewy łokieć na podłokietniku na drzwiach, prawy na centralnym, dłoń na wybieraku. Właściwie. Fotele wygodnie i właściwie jak na gabaryty auta. Uformowanie kanapy i oparcia (duży podłokietnik) powoduje że podróż 3-ciej osoby z tyłu mniej komfortowa. Jeszcze jest tam tunel i nawiewy na tylny rząd.
~Metthew
Kombi 2.0 t 150KM 110kW
Kierowca siedzi jak w myśliwcu, jest otoczony kokpitem i tylko on się liczy. Pasażerowie wygodnie zajmują pozycję z mnóstwem miejsca na nogi. Fotele przednie ustawiane w każdej płaszczyźnie. Z welurem Sport Tech doskonale trzyma pasażerów za pupy (wszyste nylonowe nici) ;)
~miro
Kombi 2.0 BioPower 180KM 132kW
Przestrzeni jest bardzo duzo jak na auto tej klasy i wszystko jest przemyslane. Nie trzeba uprawiac wspinaczki gorskiej zeby dotrzec do kazdego miejsca w samochodzie. Zapinanie dziecka na tylnym siedzeniu z siedzenia kierowcy tez nie jest zbyt trudne.
~sabolot:))))))))
Kombi 2.0 t 150KM 110kW
ja mam 190cm wzrostu i za mnoa smialo siada osoba o podobnym wzroscie (mam kombi wiec linia dachu to umozliwia) i z tulu jest komfortowo lepiej niz w passacie b6 czy hondzie accord
~sabolot:))))))))
~Hindenburger
Kombi 2.0t BioPower (180KM) Sentronic 175KM 129kW
Nie jest to Mercedes Pullmann ale miejsca jest aż nadto. Siedzenia i kanapę stworzono do wygodnych podróży. Mnóstwo przestrzeni nad głową i ogromny bagażnik.
~Hubert Gotycki
Kombi 2.0 t 150KM 110kW
Duzo miejsca z przodu plus rewelacyjne fotele, z tylu dwie dorosle osobz nie moga narzekac.
~M
Kombi 2.0 BioPower 180KM 132kW
5 osob i bagaze na wakacje - nie ma problemu!
Dziennik kosztów dla Saab 9-5 II Kombi
13,5