Lista ocen Saab 9-5 II Kombi (11) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~esse
Kombi 1.9 TiD 150KM 110kW
Spodziewałem się że będzie ciszej. Zawieszenie jest ciche, opływ powietrza nie przeszkadza ale silnik, mimo, że to fiatowska jednostka (uważana za jedną z najkulturalniejszych w klasie) została źle wyciszona. Słychać ją wyraźnie już przy 2000 obrotów, a z zewnątrz to już w ogóle klekocze. Nie jest źle ale w tej klasie powinno być znacznie lepiej.
~Haka
Kombi 2.0 t 150KM 110kW
Dlatego wybiera się benzynę. Przesiadam się z toczydła żony, Corsa D 1,3 CDTI, i zapada cisza. Dzieci spokojnie śpią, muzyczka nie za głośno, rozmowa przytłumionym głosem, wszystko słychać. Przy prędkościach autostradowych szumy powietrza. Normalka
~sabolot:))))))))
Kombi 2.0 t 150KM 110kW
tu jest troszke gorzej moglo by byc lepiej ..slychac motor ale jest to calkiem przyjemne na wyzszych obrotach zalezy kto co lubi (jak ktos chce ciszy polecam lexusa LS ciszej niz w nowej s klass.
~sabolot:))))))))
~miro
Kombi 2.0 BioPower 180KM 132kW
No coz, moglby byc troche cichszy. Silnik i skrzynia sa ciche, ale szum z opon slychac dosyc wyraznie. dosc powiedziec ze przy 180 to sie normalnej konwersacji nie przeprowadzi.
~Hindenburger
Kombi 2.0t BioPower (180KM) Sentronic 175KM 129kW
Mam przeciętne opony, które dobrze trzymają ale są dość głośne. To głównie ich szum słyszę podczas jazdy. Ciągle jednak mozna swobodnie rozmawiać przy 160km/h.
~Hubert Gotycki
Kombi 2.0 t 150KM 110kW
Ogolnie cicho, dobre audio y systemem dopasowania glosnosci do predkosci, warunek + dobre opony i ustawiona zbieznosc.
~ent
Kombi 1.9 TiD 150KM 110kW
:/ tu najslabiej. komora silnika slabo wyciszona + brak 6tki = glosno powyzej 130. Tu mnie to auto zawiodlo.
~qbcio
Kombi 2.3 TS 260KM 191kW
Powyżej 160 km/h można odczuć dyskomfort
Dziennik kosztów dla Saab 9-5 II Kombi
13,5
~Metthew
Kombi 2.0 t 150KM 110kW
First Class. Przy 150 km/h można mówić do siebie szeptem.
Saab 9-5 II Kombi