Lista ocen Saab 900 II Coupe (23) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maco
Coupe 2.0 i 131KM 96kW
Auto coupe - zatem ci, którzy spodziewają się niesamowitych wygód w tylnej części...będą pozytywnie zaskoczeni! Z tyłu siedzi się równie wygodnie co z przodu, sporo miejsca na głowę, nawet dla wysokich osób, dodatkowo - podłokietnik pozwala na komfortowe podróżowanie. Często, jeśli akurat ja nie jestem kierowcą lubię usiąść z tyłu i cieszyć się jazdą jako pasażer. Z przodu - bardzo dużo przestrzeni na nogi, brakuje trochę podłokietników, ale...
~Mateusz
Coupe 2.0 i 131KM 96kW
Bardzo dużo miejsca wewnątrz auta. Jest to auto z nadwoziem 3-drzwiowym więc dostęp do tylnej kanapy jest nieco utrudniony, ale jak się już tam człowiek znajdzie to przestrzeń jest niczym z limuzyny klasy wyższej. Nikt jeszcze nie narzekał na miejsce z przodu lub z tyłu, na tylnej kanapie mieszczą się bezproblemowo osoby mierzące ponad 190cm. Bardzo wygodne i duże auto.
~kamil_11
Coupe 2.0 -16 Turbo 185KM 136kW
na przednich fotelach i dla kierowcy i pasażera miejsca jest wystarczająco, a nikt nie kupuje coupe żeby wozić z tyłu, chociaż znajoma przeżyła podróż na tylniej kanapie z Warszawy na Mazury
~Marcello
Coupe 2.0 i 131KM 96kW
Mimo tego ze to rasowe coupe-miejsca jes wystarczajaco.Tylne siedzenie bardzo wygodne dla podroznychi najwieksza zaleta tego auta-bagaznik jest oooogromny.Nawet merc 124 coupe ma mniejszy.
~Miki1296
Coupe 2.0 i 131KM 96kW
Z przodu bardzo dobrze, z tyłu w wersji coupe mogło by być troche więcej miejsca. Wsiadanie do tyłu do najwygodniejszych też nie należy
~jaguar_
Coupe 2.0 i 131KM 96kW
3 drzwiowa wersja ;) dużo miejsca z przodu.. z tyłu nikt nie jeździ... Fajny bagażnik jak otworzyłem byłem w szoku że jest aż tyle miejsca
~reggie
Coupe 2.0 -16 Turbo 185KM 136kW
Tu nie ma zastrzeżeń, z przodu i z tyłu miejsca pod dostatkiem. Oczywiście dla 4 osób, bo w pięcioro to chyba w każdym jest przyciasnawo
~mforys@poczta.fm
Coupe 2.0 i 131KM 96kW
Kierowca sidzi bardzo konfortowo i ma dużo miejsca, tak samo jak pasażerowie. Można szeroko nogi rozłożyć. Siedzenia po prostu rewelacja.
~Lukas
Coupe 2.3 -16 150KM 110kW
Na tylnej kanapie w wersji coupe jest nie za dużo miejsca, ale dwie osoby do Chorwacji nie narzekały jak z tyłu jechały! Porównajcie z innym coupe
~Lukas lpernak@wp.pl
Coupe 2.0 i 131KM 96kW
W mojej wersji coupe ciężko się zmieścić na tylnych miejscach.. Ale z przodu ok. Wersja 5-cio drzwiowa przestronniejsza - ma inne zastosowanie
Saab 900 II Coupe