Lista ocen Saab 900 II Coupe (22) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maco
Coupe 2.0 i 131KM 96kW
Auto twardo zawieszone. Dodatkowo - przy zimnym podwoziu irytujące trzaski i piski w w przedniej części zawieszenia. Wszelkie gumy, osłony mają tendencję do gnicia i przecierania, ale nie jest to duży problem bo i koszt ewentualnej wymiany nie przeraża. Auto dobrze trzyma się drogi, choć z pewnością jest typowym wozem autostradowym - tam po prostu płynie i kierowca wraz z pasażerami odczują komfort jazdy najbardziej. W mieście, czy też ogólnie...
~Miki1296
Coupe 2.0 i 131KM 96kW
Jak na przedni napęd, tak jak powinno być. Przy mocy mojego auta, nie boję się, że stracę panowanie nad samochodem. Nie wiem jak jest w przypadku większych silników. Hamulce seryjne to porażka, więc można się zastanowić nad większymi tarczami i lepszymi klockami
~Mateusz
Coupe 2.0 i 131KM 96kW
Auto bardzo precyzyjnie się prowadzi, jazda po zakrętach to czysta przyjemność przy założeniu, że lubi się podsterowną charakterystykę samochodu, która wywodzi się z niezbyt chwalebnego pokrewieństwa z Oplem Vectrą i Calibrą, ale ogólnie jak najbardziej ok.
~jaguar_
Coupe 2.0 i 131KM 96kW
auto niby 3 drzwiowe, nie za wielkie, ale jak postawisz obok vectry B to patrzysz... że jest praktycznie tej samej długości... co ma efekty gdy je prowadzisz.. a3, golfy często nie mają takiej odwagi w łukach, a w saabie jeszcze dodajesz gazu i śmigasz
~Lukas lpernak@wp.pl
Coupe 2.0 i 131KM 96kW
Genialne trzymanie dorgi przy wysokich prędkościach. Niestety raz na rok trzeba zawieszenie remontować. Nasze drogi.. neistety.. Ale najczęściej kończy się na wymianie tuleji w wahaczu. Do zaakceptowania. Pięknie trzyma się drogi przy zakrętach
~grzesku244
Coupe 2.0 -16 Turbo 185KM 136kW
Zawieszenie na polskich drogach zachowuje się znakomicie,jest wytrzymałe lecz trochę twarde,"nerwowe".Myślę ,że jest świetnie \"skrojone\" do osiągów tego auta. Nie słychać żadnych odgłosów niepokojących z dołu!
~mac62
Coupe 2.0 i 131KM 96kW
bardzo komfortowe, raczej miękkie, wystarczająco trwałe na nasze drogi, koszty raczej zbliżone do innych marek
~patryk
Coupe 2.0 -16 Turbo 185KM 136kW
trzymanie drogi wysmienite - trzeba sie przyzwyczaić do nagłego wzrostu mocy po wdepnięciu pedału gazu na śliskich nawierzchniach.
~mforys@poczta.fm
Coupe 2.0 i 131KM 96kW
Samochód prowadzi się bardzo dobrze, zwrotny, dobry skret, ale nie jak w mercedesach.
~Lukas
Coupe 2.3 -16 150KM 110kW
Dla mnie bajka, auto płynie a jednicześnie genialnie trzyna się zakrętów, to co lubie w tym aucie
Saab 900 II Coupe