Lista ocen Saab 900 II Coupe (23) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maco
Coupe 2.0 i 131KM 96kW
Najmniejszych problemów - auto nagrzewa się błyskawicznie, przy największych mrozach po niespełna 10 minutach, w wozie jest rozkosznie ciepło. Dodatkowe nawiewy z tyłu, przy szybach, które ułatwiają ich odparowywanie, także nawiew dla pasażerów jadących z tyłu. Drobiazg, który cieszy zwłaszcza o tej porze roku - podgrzewane lusterka. Minimalny minus to ogrzewanie tylnej szyby, której grzałki mogłyby być rozłożone na nieco większej powierzchni...
~reggie
Coupe 2.0 -16 Turbo 185KM 136kW
Klimatyzacja spisuje się bardzo dobrze (automatyczna), w deszczowe dni rewelacyjnie, nawet gdy wykorzystuje wyłącznie nawiew. Niestety samochód jest koloru czarnego i ma czarną skórzaną tapicerkę i w letnie dni gdy jest nagrzany nie daje rady, ale OK!
~Miki1296
Coupe 2.0 i 131KM 96kW
Nie mam klimy, więc nie będę pisał na ten temat. Nagrzewnica działa bardzo dobrze. W lato podczas jazdy wieje zimne powietrze. W moim egzemplarzu występuje szyberdach, więc jest to też plus
~mforys@poczta.fm
Coupe 2.0 i 131KM 96kW
Samochód bardzo szybko się nagrzewa przy ujemnych temperaturach zewnętrznych. W moim modelu nawiew wymagałby inspekcji i serwisu a mimo to, działał dość dobrze.
~grzesku244
Coupe 2.0 -16 Turbo 185KM 136kW
Absolutnie rewelacyjna.Latem z nawiewów idzie prawdziwy chłód,zimą przyjemne ciepło.Nieznany jest problem zaparowania szyb.
~remik slupsk
Coupe 2.0 -16 Turbo 185KM 136kW
ja akurat mam maly problem z elektronika zepsula sie od odpalania na kable innego auta wlasnie probuje dojsc co padlo
~mac62
Coupe 2.0 i 131KM 96kW
trzeba regularnie wymieniać filtr bo inaczej szyby parują, ale to normalna rzecz, poza ty, ok
~maserti@op.pl
Coupe 2.0 -16 Turbo 185KM 136kW
Ze wszystich samochodów jakie miałem saab nagrzewa się najszybciej. Nic dodać nic ująć.
~Bart
Coupe 2.0 -16 Turbo 185KM 136kW
Parowanie szyb - w Saabie właściwie nie istnieje takie zjawisko, a jeśli sie pojawi to znika momentalnie.
~marcin.s
Coupe 2.0 -16 Turbo 185KM 136kW
Ja akurat mam problem z klima ale to akurat wina peknietego przewodu pozatym bez zarzutu.
Saab 900 II Coupe