Lista ocen Saab 9000 II (32) - Całokształt

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Saab_Fan
Sedan 2.3 16V Turbo CSE 200KM 147kW
Fajny samochód do jazdy na codzień - duży, wygodny, bardzo bardzo dynamiczny - nawet na tle współczesnej konkurencji. Trzeba się jednak liczyć z tym, że musi swoje spalić (średnia z 3000 kilometrów po mieście to równe 13 litrów benzyny na setkę, gazu nie chcę zakładać) oraz na to, że trzeba mieć dobrego mechanika, specjalizującego się w Saabach. W tych autach jest bardzo dużo niuansów, których mechanicy niezaznajomieni z tematem nie potrafią...
~pkarasek@nicram.com.pl
Sedan 2.3 16V CSE 147KM 108kW
AUTO RODZINNE, SUPER NADAJĄCE SIE NA WYPADY.MOŻE SŁUŻYĆ RÓWNIEŻ JAKO SOMOCHÓD PREZESA CHOĆ MODEL 9-5 BARDZIEJ DO TEGO BY SIĘ NADAWAŁ.NIEZAWODNE, BEZPICZNE, LUKSUSOWE, PRZESTRONNE RÓWNIEŻ ZA TYLNYMI SIEDZIENIAMI PASAŻERÓW, BOGATO WYPOSAŻONE (SKÓRA, ELETRYCZNE SZYBY, LUSTERKA, FOTELE Z PAMIĘCIA USTAWIENIA, KOMPUTER,KLIMA,TEMPOMAT)NATOMIAST JEŻELI CHODZI O CENY CZĘŚCI ZAMIENNYCH TRZEBA SZUKAĆ, BO W SERWISIE SĄ NIEREALNE.SĄ SKLEPY GDZIE MOŻNA...
~blamaz
Sedan 2.0 16V Turbo CS 185KM 136kW
Bardzo fajne auto. mam tez volvo jednoczesnie tej semej klasy i nie wiem ktory wole. Prawda jest taka nie wielu znana ze volvo jest jak mercedes a saab jak bmw. I taka jest roznica. Ale obydwa auta sa bardzo dobre i reprezentuja bardzo dobra jakosc. Tu nie ma co pisac o silnikach itd. To jest i dziala bardzo skutecznie. Tu nie ma silnikow 1.4. Kultura pracy silnika 4 cylindrowego jest wrecz nieprawdopodobna a wlaczenie turbiny wyzwala usmiech.
~opiotrek@yahoo.com
Sedan 2.3 16V Turbo CSE 200KM 147kW
Super auto do prowadzenia, bezpieczne i komfortowe. Warte polecenia. Z klasą mimo nie najnowszego już modelu i nie wstyd się nim pokazać. Może też pokazać kopa. Żaden problem z przyspeiszeniem w trasie i wyprzedzaniem. Wersja w automacie to po prostu sama przyjemność z jazdy, niezależnie w mieście czy w trasie. Samochód płynie - nie czuć prędkości nawet ok. 200 km/godz.
~Max
Sedan 2.3 16V Turbo CS 195KM 143kW
Super auto uratowasło mi życie przy predkości ponad 240 gdzie dachowałem i wyszedłem bez szwanku-kocham tą marke i jestem dumny że jestem saabowiczem.Mam teraz 9-5 3000 cm i jedst doskonały, pozatym jeżdżę 900 już ponad 9 lat i nigdy mnie nie zawiodła. Bezpieczeństwo, dynamika i ta historia lotniczsa robią swoje .Polecam wszystkim tą marke
~Rysiek123
Sedan 2.3 16V Turbo CSE 200KM 147kW
idealne połączenie czołgu z samochodem sportowym. Taki "pan samochodzik" - często obserwuję zdziwienie u kierowców, nawet samochodów sportowych, jak widzą znikający tył. Oczywiście Porsche to nie jest, bo masa robi swoje, ale z drugiej strony dzięki masie i zabezpieczeniom, z których słyną Szwedzi, mamy samochód-fortecę
~saabowicz
Sedan 2.3 16V Aero CS 220KM 162kW
jechalem troche za szybko (ok 160km/h) i na droge wybiegl pies... dachowalem odbilem sie od drzewa i wpadlem do dosc glebokiego rowu... gdyby to nie byl saab prawdopodobnie a raczej napewno bym tego nie pisal teraz. Mimo tego ze samochod znalazl sie na złomie wyszedlem bez powaznych obrazen... nastepny napewno tez bedzie saab
~Paweł22
Sedan 2.0 16V CD 150KM 110kW
Ogólnie auto oceniam jako dobre, ze względu na awarię i trochę spore zużycie paliwa, ale w końcu to nie jest jakieś małe autko. Poza tym jazda nim jest bardzo przyjemna. Z silnikiem 2,3 i LPG byłby to chyba ideał. Cieszy że żadne drobiazgi się nie psują, więc auto stosunkowo niezawodne.
~krycha@strik.is
Sedan 2.0 16V CS 130KM 96kW
Samochod na lata, duzy pojemny, mocny.... poruszac sie moze naprawde nawet w troszke trudniejszym terenie. Potezny, przepastny bagaznik, mnostwo miejsca dla 5 osob... niezawodny, zawsze dowiezie do celu... TO AUTO MA DUSZE (dla koneserow... tak jak 900-tka jaka jezdzilem wczesniej i wspominam!!)
Dziennik kosztów dla Saab 9000 II
13,0
14,9
~Andrzej
Sedan 2.0 16V CS 130KM 96kW
Auto moich marzeń. Wygoda,bezpieczeństwo ,Komfort przez "KKK". Jeśli będę zamieniał to tylko na SAABa. Kto nie jeździł i nie jeździ bardzo dużo traci.Starsze SABBy posiadają takie wyposażenie jakie opcjonalnie wprowadzane jest dopiero teraz w innych markach. KOCHANI TO MINIATURA GRIPPENA.