Lista ocen Saab 9000 II (23) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~RaaDaaR
Sedan 2.0 16V Turbo CS 185KM 136kW
Właściwe nic sobie nie mogę przypomnieć... a żaróweczki zegarów, bardzo kłopotliwa wymiana. Centralka zamka centralnego, używka 20PLN. A i tą \"niby\" zesputą łatwo mozna by naprawić czyscząc styki w przekaźnikach. Chyba tyle. A jeszcze termostat wymieniłem, i silnik krokowy czysciłem.
~Saab_Fan
Sedan 2.3 16V Turbo CSE 200KM 147kW
Jedna awaria skrzyni biegów - zaraz po zakupie, oraz jedna awaria kasety zapłonowej (to w tych autach norma, i każdy posiadacz Saaba zawsze wozi zapasową kastę w bagażniku :-)) - to jedyne dwie awarie, które unieruchomiły mi auto (a jeżdżę nim codziennie).
~Paweł22
Sedan 2.0 16V CD 150KM 110kW
Nic... przez rok wymieniłem płyny, klocki i tarcze z przodu, akumulator i jeszcze pompe wspomagania(ale wyła jak już kupowałem). Poza tym zaskoczony jestem elektryką, wszystko działało bez zarzutów mimo wieku auta.
~szycharka@gazeta.pl
Sedan 2.3 16V Turbo CS 195KM 143kW
calkiem clakiem, elektronika czasem szwankuje, generalnie : jak dbasz, tak masz - zadbasz o szczegoly, przeglady i wymiany dupereli - nie nawali nic powaznego; oszczednosc na drobiazgach nie poplaca
~Marcin
Sedan 2.0 16V Turbo CD 185KM 136kW
Skórzana tapicerka nie wytrzymała włoskiego klimatu - auto jest zdaje się sprowadzone z Padwy. Ale ogólnie wóz wytrzymał włoskie traktowanie, co dobrze świadczy o szwedzkiej jakości.
~Adi
Sedan 2.0 16V Turbo CS 185KM 136kW
zdarzają się malutkie usterkio ale ogólnie auto niezawodne(nie wiem czy poprostu te usterki nie są spowodowane niewiedzą naszych serwisantów)
~pkarasek@nicram.com.pl
Sedan 2.3 16V CSE 147KM 108kW
BEZ ZASTREZRZEŃ, CHOĆ OSTATNIO ZAPILIŁA MI SIĘ LAMPKA OD SRS I PRZESTAŁ DZIAŁAĆ KLAKSON (MUSZE JECHAĆ NA RESET KOMPUTERA, PODOBNO POWINNO POMÓC)
~marcuch@interia.pl
Sedan 2.3 16V CS 147KM 108kW
Od chlopaka od ktorego go kupowalem zmienial tylko lancuszek rozrzadu i amorki ale na naszych drogach to nie nowosc
~spitfire
Sedan 2.3 16V CS 147KM 108kW
Zima (sic!) przymarzaja drzwi i sie nie zamykaja potem, nie mozna otworzyc samochodu z pilota. Poza tym chyba nei najgorzej.
~cesde@op.pl
Sedan 2.3 16V Turbo CS 195KM 143kW
wykonany bardzo dokladnie ale czasem cos trzeba poprawic, dopchnac itp. ma juz swoje lata