Oceny Seat Alhambra I (7MS) Minivan Facelifting 1.9 TDI 110KM 81kW 2000-2010

Seat Alhambra I (7MS) Minivan Facelifting 1.9 TDI 110KM 81kW 2000-2010 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Seat Alhambra I (7MS) Minivan Facelifting 1.9 TDI 110KM 81kW 2000-2010

~Mateusz
Minivan Facelifting 1.9 TDI 110KM 81kW
Doskonaly woz zero awarii celujaca ergonomia bardzo dobre materialy ogrzewanie i klima na wysokim poziomie bardzo dobrze tzryma sie jezdni bardzo bogato wyposazony i ekonomiczny czyli niezawodny samochod
~michal.lagosz@wp.pl
Minivan Facelifting 1.9 TDI 110KM 81kW
Zanosi się to, że najpoważniejszą wadą tego auta są autoryzowane serwisy (ich sprawność i jakość). Po bardzo złych doświadczeniach tego typu z siecią Renault (w Warszawie makabra ostrzegam !!!) doświadczyłem w Seacie "ekspresowej od ręki" wymiany oleju (po 3tyś km), która trwała 2 godziny! Z kolei odbierając auto od dealera nie miałem już cierpliwości czekać następny tydzień, by wyegzekwować obiecane dywaniki i usunięcia plam po brudnych...
~PiXeL
Minivan Facelifting 1.9 TDI 110KM 81kW
To wspanialy rodzinny samochod, o dobrych osiagach. Czasmi mozna odniesc wrazenie ze siedzi sie w aucie sportowym. Pozycja za kierownica jest idealna... Duzy komfort dla wszystkich pasazerow. Wspaniale autko. Polecam
~darecki
Minivan Facelifting 1.9 TDI 110KM 81kW
ogólnie super auto duża bryka wygoda jazdy ekonomiczne ciche jak będę sprzedawal to ten sam tylko nowszy model
~Olekkk
Minivan Facelifting 1.9 TDI 110KM 81kW
Niezawodny samochod dla duzych i nie tylko duzych rodzin polecam samochod jest bardzo oszczedny i niezawodny
3,5
~Albert
Minivan Facelifting 1.9 TDI 110KM 81kW
Do odgłosów z pod maski dochodzi trzeszczenie plastików. (Wyciszenie)
3,5
~andrzej
Minivan Facelifting 1.9 TDI 110KM 81kW
wymiana sprzegla,po 150tys km wysiadlo turbo(koszt czesci 2.5tys),wymiana alternatora... (Silnik)
~Bartek
~mietek
3,1
~marek
Minivan Facelifting 1.9 TDI 110KM 81kW
auto dobre ale przy dużych prędkościach za głośne
Seat Alhambra I (7MS) Minivan Facelifting