Oceny Seat Alhambra I (7MS) Minivan 1.9 TDI 110KM 81kW 1996-2000

Seat Alhambra I (7MS) Minivan 1.9 TDI 110KM 81kW 1996-2000 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Seat Alhambra I (7MS) Minivan 1.9 TDI 110KM 81kW 1996-2000

~MrWhite
Minivan 1.9 TDI 110KM 81kW
Auto nie do zdarcia. Świetna widoczność we wszystkich kierunkach dzięki czemu mimo wielkich rozmiarów łatwo go wyczuć. Tapicerka o niebo lepsza niż w nowszym modelu gdzie od razu czuć tandetę. W środku mnóstwo miejsca, komfort jazdy również na wysokim poziomie. O usterkach ciężko tu mówić bo jeśli ma się zadbany egzemplarz to nic się w zasadzie nie dzieje. Jedyne co u mnie nawaliło to maglownica i pompa wspomagania ale to w zasadzie wszystko,...
~kangur
Minivan 1.9 TDI 110KM 81kW
Brak większych uwag. Zrobiłem już kilkadziesiąt tysięcy kilometrów i jestem zadowolony. Moją żona uwielbia automatyczną skrzynię biegów, która mimo 4 biegów radzi sobie z autkiem. Nie szarpie, a utrzymanie jej w dobrym stanie to tylko wymiana oleju co 60tyś km za 400zł
~darkopolo
Minivan 1.9 TDI 110KM 81kW
alhambra 1.9 tdi 110 km osiągi nie są jak w autach sportowych,ale jak na taką masę wstarczy jeżeli ktoś nie ma wymagań to będzie zadowolony,spalanie też jak na 1660 kg bardzo dobre,zawieszenie super tylko koszty niektórych części przerastają możliwości " przeciętnego polaka "
3,5
~janek
Minivan 1.9 TDI 110KM 81kW
całokształt oceniam przeciętnie, autko wiekowe i cały czas pompowanie kasy
~shlangbaum
Minivan 1.9 TDI 110KM 81kW
Super autko dla rodziny lubiącej podróżować. Pozwala przewozić rożne towary: płody rolne, artykuły budowlane, sprzęt sportowy. Trwałe i warte ceny.
3,8
~michal
Minivan 1.9 TDI 110KM 81kW
jestem zadowolony, polecam wszystkim, którzy potrzebują dużego auta

Seat Alhambra I (7MS) – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Romek
~slawko2105
Minivan 1.9 TDI 110KM 81kW
Witam! Posiadam to autko już dwa lata i jak narazie nie miałem problemu z silnikiem. Silnik mocny , nie sprawia problemu z rozruchem nawet przy -27 . Poza tym ładnie pracuje i jest oszczędny. (Silnik)
~adamus
Minivan 1.9 TDI 110KM 81kW
Po przejechaniu 60 tys.km zerwał się klin na wale korbowym :( koszt naprawy był z.......y (Silnik)
2,5
~Miro
Minivan 1.9 TDI 110KM 81kW
skrzynia 2 razy odlaczyla sie od wajchy sterowania biegami. W czasie jazdy wajcha po prostu zaczela poruszac sie jak patyk w piasku. Nawet wymiana zaczepow na nowe nie pomogla. (Skrzynia biegów)
Seat Alhambra I (7MS) Minivan