Lista ocen Seat Altea (177) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 124 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jakub_chudziński
Freetrack 2.0 TSI 211KM 155kW
Przestrzeń dla kierowcy i pasażera z przodu bardzo bardzo dobra, z tyłu również jest wygodnie, chociaż wydaje mi się, że 3 dorosłe osoby z tyłu mogą mieć już pewien dyskomfort, ale które auto w tym segmencie z nie dzieloną kanapą tak nie ma? Bagażnik mógłby być trochę większy, mój poprzedni Peugeot 307 kombi miał mega bagażnik, tu jest jedynie dobrze, chociaż sprawę ratuje spora ilość schowków i zdejmowana podłoga z koła zapasowego, tam też...
~PTR
Standard 1.6 Mpi 102KM 75kW
Jedno trzeba przyznać przestrzeni dla kierowcy i trzech pasazerów nie zabraknie, ten piąty z tyłu na środku trochę jak za karę, ale da się wytrzymać. We czwórkę spokojnie można wybrać się w dłuższą podróż, ale bez bagażu, i na ten kompromis trzeba się zdecydować, i mieć świadomość tego, żę bagażnika moze \"zabraknąć\". Kiedy kupowaliśmy to autko, byliśmy we dwoje z żoną, a kiedy urodziło nam się dzieciątko, bagażnik stal się jakiś jeszcze...
~Cross
XL 1.2 TSI 105KM 77kW
Masa miejsca dla wszystkich. I tu muszę przyznać, że w porównaniu z poprzednikiem czyli Nissanem Tino, miejsca jest tak samo dużo, a może nawet więcej. Do tego przepastny bagażnik, którego przestrzeń można powiększyć poprzez przesunięcie tylnych foteli w przód. W każdym razie każdy z podróżników tego wózka może się swobodnie przeciągnąć w każdym kierunku, choć jazda wcale nie męczy, więc nie ma takiej potrzeby.
~d-y-b-o-l@hotmail.com
Standard 1.9 TDI 105KM 77kW
Przestrzeń naprawde jest komfortowa . Jedyny minus to bagażnik a konkretnie brak miejsca na koło zapasowe.Konkretnie chodzi mi o wyżłobienie które jest za płytkie w momęcie wyjecia tego co jest w orginale systemu naprawczego a włożeniu prawdziwego koła zapasowego i w momęcie gdy to koło już się włoży jest wtedy nierówna podłoga co stanowi mały (na szczęście)kłopot z układaniem bagaży
~Greg
Standard 1.6 TDI CR 105KM 77kW
Miejsca jest dużo, zarówno z przodu jak i z tyłu. Mam 185 cm wzrostu i po ustawieniu przedniego fotela pod siebie, wciąż mam dużo miejsca na nogi w tylnym rzędzie. Nad głową - przodu można jeździć w cylindrze, z tyłu odrobinę mniej ale wciąż daleko do podsufitki. Szerokość auta jest w normie, ale z tyłu na pewno nie da się zmieścić 3 fotelików dla dzieci. To auto 2+2.
~Jarson
Standard 1.9 TDI 105KM 77kW
Z przodu bardzo wygodnie i sporo miejsca, mając 190cm nie mam problemu ze znalezieniem wygodnej pozycji, a przy tym pasażer siedzący za mną również nie narzeka na brak miejsca na nogi. Z tyłu również ok, siedzi się trochę wyżej. Podróż w 5 osób jedynie na krótsze dystanse, środkowe miejsce średnio wygodnie i 3 dorośli pasażerowie siedzą z tyłu zbyt ściśnięci.
~bacu55
Standard 1.9 TDI 105KM 77kW
Tu bardzo duży plus. Mam 187cm wzrostu i czuję się świetnie za równo z przodu jak i z tyłu auta. Wręcz z tyłu jest nawet lepiej niż z przodu człowiek spokojnie może założyć nogę na nogę. Z przodu natomiast nic nie przeszkadza, siedzi się wysoko i wygodnie, konsola środkowa jest o tyle fajnie wyprofilowana że pasażer może sobie oprzeć kolano o nią. Idealnie się ono tam wpasowuje.
~P941
Freetrack 2.0 TDI 170KM 125kW
Całość solidnie zmontowana i dość ładna. Super prezentują się zegary z centralnym obrotomierzem i wskazówkami idącymi od samego dołu okręgu. Niesamowicie dobre głębokie fotele w stylu tych znanych z Seatów serii Cupra czy FR. Wyposażenie jest praktycznie kompletne- w moim egzemplarzu brakuje jedynie fabrycznej nawigacji.
~sruba
Standard 2.0 TFSI 200KM 147kW
Wersja FR posiada super wygodne fotele, miejsca zarówno z przodu, jak i z tyłu pojazdu jest wystarczająco dużo. Bagażnik jest wystarczający - w codziennym użytkowaniu ciężko wykorzystać jego przestrzeń, ale przy wyjazdach urlopowych sprawdza się idealnie - ja i moje 3 kobietki (!) mieścimy się do bagażnik bez problemu.
~jack
Standard 2.0 TDI 140KM 103kW
w tej kategorii jest bardzo dobrze. Z przodu jak nalezy z tylu mnostwo miejsca i oczyscie kultowa przesuwna kanapa z mozliwoscia powiekszenia bagaznika o 15cm. W samym bagazniku po usunieciu dwoch zbednych polek gornej i dolnej robi sie odpowiednia przestrzen potrzebna do wyjazdow na wakacje z wozkiem i wszystkimi pakunkami.