Ocena kierowcy - Seat Altea Standard

misiek, 14 lat temu
Silnik 1.9 TDI 105KM 77kW
Rok produkcji 2009
Seat Altea Standard 1.9 TDI 105KM 77kW 2004-2015 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Swietne prowadzenie.
Karoseria : wyciszenie,plastiki
Przeniesienie napędu : ok
Inne : pseudo tapicerka
Auto moze sie podobac ma swietny wyglad,jest praktyczne i super sie prowadzi ale na tym koniec reszta to juz ...uczucia mieszane Przesiadłem sie z 9-cio letniego Audi A-6 do nowej Altei i powiem wam szczerze ze mam wrazenie ze dałem sie zwyczajnie zwiesc. Autko jest wykonane marnie, w zasadzie ma sie wrazenie ze Seatowi chodzi o maximum oszczednosci na kazdym mozliwym kroku .Mialem okazje jechac Golfem Plus to w zasadzie brat blizniak Altei i powiem wam ze pomiedzy nimi jest \'\'jakoscowa przepasc\'\'.Bo jakie mozna mieć odczucia kiedy kupiło sie auto w którym trzeba przy 100km/h do siebie krzyczec! halas jest wręcz uciązliwy,ma sie wrazenie ze jedziesz z otwartym oknem lub tylną klapą.Seat nie daje tez pokrywy silnika przez co do kabiny dobiega spore buczenie przy dodawniu gazu.Z deski rozdzielczej po 2-miesiacach zaczeło dobiegac spore skrzypienie. Mam przejechane 3600km a z usterkami w serwisie bylem juz kilka razy i o ile czytam na roznych forach to moj przypadek nie jest jedyny,jednym słowem tandeta. Seatowi daleko do Skody i VW a do Audi ...szkoda gadac Powiem jedno,popełnilem wielki bład ze rozstalem sie z A6-stką
Silnik ok, mialem taki w audi mial przejechane 460tys i nie myslal brac oleju dodam ze auto chodzlo na taryfie, polecam
brak wad
Mam przejechane zaledwie 3000tys wiec opinia moze byc mniej obiektywna ale jak na razie jest spoko prowadzi sie rewelacyjnie. Moje poprzednie auto (AudiA6) w zakretach wykładało sie jak okręt.Tu duuuuzy plus dla Seata.
Bardzo szerokie słupki przednie potrafią utrudnic pokonywanie zakretów ale nawet moja zona sie przyzwyczaiła, a dodam ze jej potrafi wszystko przeszkadzac... Przy cofaniu bardzo pomagaja sensory.
Bez polotów.
Tu wszystko gra, dwustrefowa klima zapewnia pelen komfort.
O takie auto mi chodziło, mimo ze z tyłu troche mało miejsca na nogi(ja ze względu na wzrost muszę odsuwac fotel do końca)to Altea ma to czego brakowało mi w Audi A6.Tu mogę spokojnie włozyc sredniej klasy telewizor ktory kupilem mamie w prezencie!
Żart ,porażka,pomyłka,itd... Ktoś zwyczajnie zapomniał to auto wyciszyć!!! Hałas w trasie jest bardzo uciążliwy, alternatywą jest głośne radio... ;)
Zbyt nowe by coś tu wpisać
zbyt wczesnie autko 3 miesieczne
zbyt wczesnie auto 3 miesieczne