Oceny Seat Altea XL 1.4 TSI 125KM 92kW od 2006

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Seat Altea XL 1.4 TSI 125KM 92kW od 2006

~Krzysztof
XL 1.4 TSI 125KM 92kW
Fajne, pojemne i ładne auto. Na pcozątku dziwiły mnie wycieraczki (w slupkach bocznych), ale teraz widzę, że to ma sens, bo czyści lepiej lewą część szyby. Szkoda, że Seat od tego odszedł. Bagażnik olbrzymi.
~MEDU S.A.
XL 1.4 TSI 125KM 92kW
Samochód rodzinny o dużej użyteczności. Całkiem przestronny, pojemny bagażnik z możliwością powiększenia (przesuwana kanapa). Silnik wystarczający do sprawnego poruszania się. I co najważniejsze - auto bezawaryjne, a jestem jego 2 właścicielem.
~Michał
XL 1.4 TSI 125KM 92kW
Auta spełniło moje oczekiwania , Jest solidnie zbudowane, silnik 1.4 TSI nie sprawia problemów - jedynie delikatne szuranie przy zimnym odpalaniu.
~Sławomir Sokół
XL 1.4 TSI 125KM 92kW
najbardziej niedocenione auto na naszym rynku, stosunek ceny do jakości nie do przebicia, jakość Audi za cenę Fiata
~Aremski
XL 1.4 TSI 125KM 92kW
Auto dla rodziny z dwojgiem dzieci. Bardzo wygodna pozycja kierowcy. Dużo miejsca dla pasażerów i bardzo duży bagażnik. Silnik dynamiczny. Wnętrze solidne, ale bez rewelacji w mojej wersji.
~McArthur
XL 1.4 TSI 125KM 92kW
Taki sobie milutki samochód rodzinny - moja żona go lubi. Ma asystenta parkowania ;) Ja lubię zawieszenie, oprócz tego zestaw multimedialny bo ucisza maluchy - oglądają bajki.
~Krzysztof
XL 1.4 TSI 125KM 92kW
Jak na tę moc i ponad 1400 kg - super. Cichy, elastyczny, czuje się wysoki moment obrotowy. Nie naciskam mocno, bo jeszcze docieram (Silnik)
2,9
~Radek
XL 1.4 TSI 125KM 92kW
widoczność marna, mała przednia szyba, słupki boczne rozbudowane świetnie zasłaniają boki (Widoczność)
~berg17
~janusz rz
XL 1.4 TSI 125KM 92kW
mala pojemnosc,duza moc ,dobre przyspieszenie,cicha praca. (Silnik)
Seat Altea XL